ויאגרה ואלכוהול: ביחד או לחוד

אלכוהול הוא הדרך המקובלת במקומות רבים בעולם לעורר חגיגות, לעזור לאנשים להשתחרר ולהיפתח וגם לחזק את החשק המיני. אבל השילוב של ויאגרה ואלכוהול? הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

זו כנראה הסיבה שבגללה גברים שנוטלים ויאגרה, או שוקלים את הצעד, רוצים לדעת – האם מותר לקחת ויאגרה ולשתות אלכוהול? ויאגרה עם אלכוהול זה לא מסוכן? אלכוהול עם ויאגרה לא פוגע בתפקוד המיני? אז קבלו את כל התשובות במאמר הבא.

כוס יין על רקע השקיעה לסיום דייט רומנטי, בירה מהחבית לישיבה אינטימית בפאב שכונתי ואפילו כמה שוטים של וודקה כדי להשתחרר, נחשבים מקובלים ונפוצים בציבור, אבל מה עושים כאשר הצד הגברי בתמונה זקוק לחיזוק תרופתי כדי לשפר את הביצועים שלו במיטה?

 

האם נטילת ויאגרה, או אחד מהתחליפים שלה יכולה להזיק? האם אפשר לשלב בין ויאגרה ואלכוהול?

לא צריך הרבה אלכוהול כדי להשתחרר, לעורר את החשק המיני ואת המצב רוח הטוב, אבל במרבית המקרים, אסור לשלב שתיית משקאות אלכוהולים עם נטילת תרופות מחשש לפגיעה בריאותית, או נטרול ההשפעה של התרופה. מכאן, המסקנה היא שעל מנת להגיע לביצועי שיא! מומלץ לא לשלב ויאגרה ואלכהול. אבל יש טוויסט המשיכו לקרוא…

אם חשוב לכם לנהל חיי מין מספקים וסוערים, אבל אתם גם ממש רוצים ללוות את התהליך בשתיית משקאות אלכוהוליים, חשוב שתדעו איך זה יכול להשפיע עליכם.

 

החומר הפעיל בויאגרה ותחליפים גנריים של ויאגרה

החברה שחתומה על פיתוח המוצר המקורי והפצתו חקרה באופן יסודי את החומר הפעיל והשפעתו על גוף האדם, כמו גם את השפעת השילוב בין אלכוהול לויאגרה.

כידוע, התרופה, כמו גם התחליפים שלה, מעוררת את החשק המיני, מחזקת את היכולת להגיע לזקפה ואת היכולת לשלוט במהירות השפיכה.

למעשה, החוקרים שפיתחו את התרופה הגיעו למסקנה כי אין מניעה, או סכנה משמעותית בנטילת ויאגרה לצד צריכה של משקאות אלכוהולים.

 

ויאגרה ואלכוהול? ממה צריך להיזהר

למרות הצהרת החברה כי אין מניעה לשלב אלכוהול עם נטילת ויאגרה, חשוב להיות מודעים לסיכונים הקיימים בשילוב ויאגרה ואלכוהול, גם אם הם פעוטים:

ויאגרה מורידה את קצב העבודה של הכבד ולכן גם האלכוהול שאתם צורכים ויאגרה ואלכוהול, האלכוהול מתפרק לאט יותר. התוצאה עלולה להיות שכרות יתר ולכן חשוב לצרוך אלכוהול במתינות רבה, תוך שימת לב ומודעות להרגשה הכללית.

בנוסף אלכוהול פוגע ביכולת הגוף להגיע לזקפה ועלול לפגוע בביצועים המיניים, למרות נטילת התרופה ולכן צריכה של ויאגרה ואלכוהול היא פשוט פחות מומלצת שלא לומר משתלמת.

מכאן שיש להפעיל שיקול דעת רציני ולהחליט מה אתם מעדיפים – להימנע מצריכת אלכוהול כדי לחזק את הביצועים במיטה, או לצרוך אלכוהול כדי לאפשר שחרור ופתיחות לצד הגברת החשק המיני.

 

תחליפים טבעיים של ויאגרה ואלכוהול

תחליפים טבעיים של ויאגרה הם תוספים העשויים מצמחי מרפא חזקים, מאושרים על ידי משרד הבריאות, מאושרים לשימוש כמעט בכל מצב, כי אין להם תופעות לוואי וכן למצבים בהם השימוש בתכשיר מלווה בצריכת אלכוהול.

תכשירים טבעיים אלה מאפשרים להנות משני העולמות – חיזוק הזקפה והביצועים המיניים לצד ההנאה והיתרונות בשתיית אלכוהול.

בין אם אתם משתמשים בתחליף גנרי של ויאגרה, תחליף טבעי של ויאגרה, או במוצר המקורי, חשוב להקפיד על כלל מפתח אחד עיקרי – צריכת אלכוהול באופן מתון, במידה סבירה, יכולה להיות מועילה ונעימה, ללא סיכונים וללא פגיעה בביצועים המיניים.

 

לסיכום

ויאגרה, סיאליס, פילדנה, קמגרה – כולם תחליפים גנריים של ויאגרה ומשפיעים על הגוף בצורה דומה עד זהה. כולם ניתנים לצריכה לצד משקאות אלכוהוליים, בנאי שצריכת האלכוהול נעשית במידה מתונה, מתוך מודעות להשפעת החומרים על הגוף והבנה של היתרונות מול החסרונות.

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף
דילוג לתוכן