ajanta pharma limited

סיאליס למכירה

מכירים את הרגע הזה? אתם נמצאים בחדר המיטות עם הפרטנר או הפרטנרית שלכם. העניינים מתחילים להתלהט, אבל משהו שם למטה, איך לומר? פשוט לא מסתדר. אם חשבתם שזו סיטואציה שקורית רק לכם, אולי תתנחמו בעובדה כי מדובר במצב מוכר שקורה ללא מעט גברים. בעיות זקפה הן בעיות נפוצות ביותר בקרב גברים בארץ ובעולם. הסיבות לכך עשויות לנבוע בעקבת המצבים הבאים:

 • מצב של לחץ מתמשך (סטרס)
 • עייפות מוגברת
 • גיל מבוגר
 • הסחות דעת בעת קיום יחסי מין
 • תחושה של חוסר תשוקה כלפי הפרטנרית

כל אלו הם הגורמים שמביאים לכך במקרים רבים להיעדר זקפה בקרב גברים. אם חוויתם מצב כזה של היעדר זקפה, אתם יכולים להיות רגועים, סביר להניח שלא מדובר במצב כרוני, אלא כזה שניתן לשינוי. בשורות הבאות תוכלו לקרוא את כל הפרטים על סיאליס למכירה, התכשיר שמסייע לגברים רבים לתפקד במיטה באופן מיטבי.

 

מה זה סיאליס?

למי מכם שלא שמעו עדיין על סיאליס, מדובר בתרופה שמטרתה היא שיפור התפקוד המיני הגברי. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, קיימים בשוק שני סוגים של סיאליס למכירה. יש סיאליס למכירה עם מרשם בלבד ויש סיאליס למכירה ללא מרשם.

 

איך התרופה סיאליס משפיעה על הגוף?

בין אם תחליטו ליטול את הסיאליס ובין אם לא, חשוב שתדעו איך התרופה בעצם משפיעה על הגוף. נטילה של סיאליס גורמת להתרחבות של כלי הדם בגוף (בדומה לתרופות אחרות שמיועדות לבעיות זקפה). בעקבות נטילה של סיאליס, כלי הדם בגוף מתרחבים ונוצרת זרימת דם מיטבית ותדירה אל איבר המין.
כל בעצם נוצרת זקפה חזקה ועמידה, כזו שמאפשרת לכם ליהנות מתפקוד מיני תקין.

 

תוך כמה זמן מתחילה ההשפעה של הסיאליס?

סיאליס מתחילה להשפיע על איבר המין באופן מידי, כלומר מיד לאחר הנטילה של התרופה. במידה ואתם מתכננים ליטול את התרופה, טוב שהגעתם לכאן, מכיוון שישנם מצבים שבהם גברים מחפשים סיאליס למכירה ובזמן שהם קונים את התרופה, הם אינם קוראים את ההנחיות לנטילתה. אותם גברים עשויים לחוות מצב של אי נעימות (כלומר, מצב שבו הם נוטלים את התרופה בשלב מוקדם מידי מתוך מחשבה שההשפעה תגיע מאוחר יותר).

 

מהו משך הזמן המדויק של השפעת הסיאליס?

חשוב לדעת גם כי ההשפעה של הסיאליס יכולה להיות למשך יום שלם! אם תרצו לדעת מהו משך הזמן המשוער שבו הסיאליס פועלת, מדובר בדרך כלל בכ-36 שעות! העובדה הזו גורמת לגברים רבים לשוטט ברחבי האינטרנט ולחפש אחר סיאליס למכירה.

 

האם קיים הבדל כלשהו בין סיאליס למכירה ללא מרשם לבין סיאליס למכירה עם מרשם?

כן, ישנו הבדל בין סיאליס למכירה ללא מרשם לבין סיאליס עם מרשם. ההבדל הוא הרכב החומרים שבתרופה. סיאליס למכירה ללא מרשם הינו מוצר שמורכב מחומרים טבעיים בלבד. בעוד סיאליס למכירה עם מרשם מכיל חומרים אחרים, כאלו שיצריכו מכם להכין מראש מרשם מהרופא כדי לקבל אותה בבית המרקחת. כך שההבדל בין סיאליס למכירה ללא מרשם לבין זה עם מרשם הוא ההגעה לרופא והגעה אל בית מרקחת עם המרשם המותאם. אם תבחרו בקנייה של סיאליס ללא מרשם, תוכלו פשוט להתייצב בבית המרקחת הקרוב לביתכם ולקנות את התרופה ללא הכנה מראש.

 

האם יש סיאליס למכירה במקומות נוספים פרט לבתי המרקחת ורשתות הפארם?

בהחלט. ישנם גברים שמעדיפים לחפש סיאליס למכירה באופן דיסקרטי. במצבים כאלה, אפשר לרכוש את הסיאליס ללא מרשם באתרי אינטרנט שונים ולקבל את התרופה עד הבית עם שליח. מדובר בחידוש שחל ממש בשנים האחרונות. כך שהיום כבר לא צריך לוותר על שימוש בסיאליס בגלל אי נעימות לגשת לרופא או לבית המרקחת הקרוב.

 

מה חשוב לדעת על סיאליס?

ישנם כמה פרטים שחשוב שתדעו על סיאליס, להלן כמה מהם:

 • חשוב לדעת על תרופת הסיאליס שניתן ליטול אותה יחד עם אלכוהול ועם אוכל. כך שאין צורך להתנזר מצריכה של אלכוהול בעת נטילת התרופה.
 • גברים שדיווחו כי הם חוו כאבי ראש בעת נטילת התרופה, כך שרגע לפני שאתם מחפשים סיאליס למכירה, חשוב שתדעו שייתכן ותחוו את תופעת הלוואי הזו. אם תשאלו אותנו (ואת שאר הגברים שבוחרים לעשות שימוש בסיאליס), כאב הראש שווה את התוצאה שהסיאליס מביאה איתה.
 • תופעות לוואי שמופיעות לעיתים רחוקות בעת נטילת סיאליס יכולות לכלול כאבי גב ושרירים, סומק בפנים, הפרעות בעיכול, סחרחורות וגודש באף.
 • ישנן תופעות לוואי שאינן נפוצות אך הן באות לידי ביטוי לעיתים רחוקות וחשוב להיות מודעים אליהן: כאבי בטן, פריחה, טשטוש ראייה, תחושה של דופק מהיר, לחץ דם גבוה.

בכל אופן, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את העלון לצרכן שמגיע עם התרופה לפני שתיטלו אותה כדי שתימנעו ממצב של אי נעימות כדי שתוכלו לדעת מהן תופעות הלוואי שעשויות לבוא לידי ביטוי וגם כדי שתוודאו שאתם לא רגישים לאחד או יותר מהחומרים שהתרופה מכילה.

 

מתי אסור ליטול סיאליס?

ברשתות הפארם ובתי המרקחת מוצע סיאליס למכירה לגברים. כך שכשתגיעו אל בית המרקחת, הרוקח יאמר לכם כי התרופה אינה מיועדת לשנים וכי היא מיועדת לשימוש אך ורק עבור גברים מעל גיל 18. חשוב לדעת שאסור ליטול את הסיאליס במצבים הבאים:

 • במידה וידועה רגישות ללקטוז
 • במידה וידוע רגישות לטאדאלפיל
 • במידה ועברת אוטם שריר לב בתקופה האחרונה
 • במידה ואתה סובל מתעוקת לב לא יציבה
 • במידה ואתה סובל מיתר לחץ דם
 • במידה ואתה סובל מהפרעות קצב לב שלא נמצאות בשליטה
 • במידה ולחץ הדם שלך נמוך
 • במידה ועברת אירוע מוחי לפני כמה חודשים

ההמלצה שלנו היא לפנות אל קרדיולוג לפני נטילת הסיאליס אם אתם סובלים מבעיות לב כלשהן.

 

מהם המינונים הקיימים של סיאליס?

כשתגיעו לבית המרקחת ותבררו על סיאליס למכירה, יוצעו לכם 4 סוגים של טבליות שמכילות את הכמויות הבאות של התרופה:

 • 2.5 מ"ג
 • 5 מ"ג
 • 10 מ"ג
 • 20 מ"ג

במידה וקניתם את הסיאליס ללא מרשם של רופא, אתם יכולים לצרוך את הסיאליס לפי אחת מהאפשרויות הבאות:

 

סיאליס יומי

המנה המומלצת של סיאליס היא טבלייה אחת ליום. כאשר צריך להקפיד ליטול את הסיאליס בשעה קבועה. המינון המקובל לנטילת סיאליס ללא מרשם של רופא הוא 5 מ"ג ליום.

 

על פי צורך

ניתן ליטול את הסיאליס לפי הצורך. כך שאתם יכולים לצרוך את הטבלייה כחצי שעה או יותר מרגע קיום היחסים. חשוב שתשימו לב שאתם לא נוטלים יותר מטבלייה אחת ליום. במידה ובחרתם ליטול את הסיאליס באופן זה, אתם יכולים ליטול אותה בכל שעה שתרצו במהלך היום. אלו כל הפרטים שחשוב שתדעו רגע לפני שתצאו אל בית המרקחת הקרוב לביתכם, או רגע לפני שתזמינו סיאליס למכירה מהאינטרנט. אנו מקווים שקראתם בקפידה את כל הפרטים שנכתבו לעיל, מכיוון שאלו חשובים מאוד עבורכם.

במידה ואתם מכירים חברים קרובים שנוטלים את התרופה, כדאי שתשלחו להם את המאמר כדי שהם יוכלו לדעת את כל הפרטים על סיאליס.

מה היה לנו בעמוד?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
[leadercf7 campid="4168"]
קמגרה 7 ג'לים