סיאליס – "כדור הזקפה" חוות דעת

בעשור האחרון נכנסה לחיינו תרופה חדשה ומיוחדת, שעוזרת לכל הגברים בארץ ובעולם, להיות הרבה יותר בטוחים בעצמם. לא, לא מדובר בתרופה נגד דיכאון, שפעת או מחלה כזאת או אחרת.

מדובר בסיאליס, שעוזרת לשפר את הביצועים שלנו, הגברים, בעת קיום יחסי מין.

רגע לפני שיקומו נציגי המין הגברי ויעידו כי תרופות מסוג זה קיימות עשרות שנים, שלא לומר מאות שנים, אנחנו כאן כדי להגיד – "כדור הזקפה" המכונה סיאליס, שונה ומשופר מכל מה שהכרתם עד היום.

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני של הגבר

החומר הפעיל בתרופה הוא טאדאלאפיל ומטרתו היא להרחיב את כלי הדם באיבר המין ובכך לגרום לזרימת דם חזקה יותר שגורמת לשיפור הזקפה, הגברת ההנאה מקיום יחסי מין וכן טיפול בבעיות אין – אונות.

גברים רבים, מאז ומעולם, סובלים מבעיות אלו והסיאליס כאן כדי לשפר את התחושה הפיזית והנפשית של הגבר בכל הנוגע לקיום יחסי מין.

הפעילות הכימית של התרופה דומה לפעילות שמתבצעת בנטילת כדור ה"ויאגרה" המפורסם.

אולם, בניגוד לכדור כמו ויאגרה או תרופות מסורתיות אחרות, לטווח זמן ארוך יותר ומשמעותי יותר.

נטילת סיאליס בתחילתו או במהלכו של יום, יכולה ללוות את הגבר המשתמש במשך 24 ועד 36 שעות, כאשר אין צורך לחשב את הזמן המדויק לפני קיום יחסי מין. הכדור נבלע ומגיב רק כאשר נוצר גירוי מינוי – וכאן החידוש הגדול.

ניתן לרכוש את "כדור הזקפה" במגוון גדלים ומינונים, החל מטבליות של 2.5 מ"ג ועד 20 מ"ג.

מידת ההשפעה של הכדור על הגבר תהיה בהתאם למינון, אך בכל מקרה הגבר ירגיש בהשפעה לפחות במשך 24 שעות.

את הכדור בולעים באופן אוראלי (דרך הפה), שלם וללא ריסוק. מומלץ להשתמש בכדור באחד משני מצבים:

 

סיאליס "יומי"

מצב זה מתאים לגברים שנמצאים בזוגיות ומקיימים יחסי מין באופן קבוע. יש להתייעץ עם רופא בהתאם למינון, אך נטילת הכדור צריכה להיעשות בשעה קבועה באופן יומיומי, ללא קשר לשעה המסוימת של קיום יחסי מין.

לגברים שסובלים באופן קבוע מבעיות אין-אונות, חוסר חשק מיני ואי הנאה מקיום יחסי מין, כתבנו מאמר שלם בנושא חשק מיני שווה קריאה!

למעשה, זהו גם החידוש שהסיאליס מביאה עמה, לא עוד נטילת תרופה נקודתית לפני הסקס, אלא נטילת תרופה באופן קבוע שמשפיעה לאורך זמן.

 

סיאליס "על פי צורך"

מצב זה הוא המצב המפורסם שאנו מכירים מתרופת ה"ויאגרה". מצב שבו הגבר נוטל כדור לפני קיום האקט המיני ובכך משפר את ביצועיו והרגשתו במיטה.

הסיאליס תתאים את עצמה כמובן גם למצב זה ובכל מקרה תשפיע לטווח ארוך.

לאלו מכם שחוששים מתופעות בלתי רצוניות במהלך יום עבודה שגרתי – אל דאגה: כדור הסיאליס משפיע רק כאשר הגבר נמצא במצב של גירוי מיני כך שאין סיבה שתחששו מזקפה פתאומית באמצע יום עבודה או ביקור אצל הדודים. חשוב ליטול את התרופה לפחות חצי שעה לפני קיום יחסי המין.

כפי שהספקתם להבין עד כה, לכדור הסיאליס יש יתרונות רבים ויכולת להתאים את עצמו למצבים וצרכים משתנים. אולם, חשוב לשים לב לתופעות ואזהרות, שקיימות בכל תרופה, מכל סוג שהיא.

 

תופעות לוואי ואזהרות

ראשית, יש לציין את המובן מאליו, שימוש בתרופה צריך להיות מלווה בהתייעצות רפואית וקיום בדיקות דם.

ככלל, רוב הגברים יכולים ליטול את התרופה ללא אף בעיה, אולם חשוב להיות עירניים ולהתייעץ עם רופא בייחוד אם אתם בגיל מבוגר.

כמו כל תרופה, הסיאליס עלולה להשפיע על המשתמשים ולגרום לתופעות לוואי. התופעה השכיחה ביותר היא כאבי ראש קלים.

מעבר לכך, ישנן תופעות שכיחות פחות כמו כאבי גב, סחרחורות וכאבי שרירים. כמו כן, עלולים להופיע במצבים מסוימים גודש באף, הפרעות בעיכול וסומק בפנים.

מי צריך להיזהר משימוש בתרופה? כל מי שסובל מבעיות לחץ דם נמוך או גבוה, כל מי שעבר אירוע מוחי וכן מי שרגיש לחומרים הפעילים בתרופה.

הסיאליס כאן כדי לשפר את איכות חיי המין שלכם. נכון, היא לא תפתור לכם את כל הבעיות והיא כוללת גם תופעות לוואי, אך השימוש ב"כדור הזקפה" שמתאים לכל מצב, ישפר את התחושה שלכם ושל בת זוגתכם בקיום יחסי מין. לכו על זה.

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף
דילוג לתוכן