גם בזמנים קשים אלה - אנחנו עומדים לצדכם - פתוחים להזמנות

להזמנה ושיחה דסקרטית מרכז הזמנות ארצי – 077-7296679 / 054-256-5849
דגל ישראל
יבואן רשמי

האם קמגרה עובדת?

כחברה מנוסה ומוכרת, אחת מן השאלות ששואלים אותנו יותר מכל הינה: האם קמגרה עובדת? ועל כך נענה ונפרט בהרחבה במאמר שלפניכם.

האם קמגרה עובדת
האם קמגרה עובדת

לפני תקופת קמגרה

תרשו לנו לחזור טיפה אחורה בזמן… לפני לא הרבה שנים, התרופה הבלעדית לטיפול בבעיות זקפה הייתה הויאגרה המפורסמת, וייתכן שחלקכם עוד זוכרים את תשדיר הפרסומת, עם הגבר המבצע שכיבות סמיכה בלי שימוש בידיים…

אז היום, המציאות טיפה שונה וישנם תחליפים רבים לויאגרה, חלקם לא מצריכים מרשם רופא, וכך גם הקמגרה המפורסמת.

האם הכל ורוד כפי שמבטיחים לנו יצרני הקמגרה והאם הקמגרה עוובדת? יצאנו לבדוק!

 

"המסדר יעבור לדום"

ייתכן שתתפלאו לשמוע, שאחוזי הגברים הסובלים מבעיות בזקפה הוא אינו מבוטל כלל, ומעבר לכך, בעיות אלו מתחילות לעתים בגילאים שבין 20 ל – 30! ברוב הפעמים הבעיות אינן פיזיולוגיות, אלא נגרמות מחרדות, פחד לאכזב, בעיות ביחסים, וביטחון עצמי פגום.

אין מה לעשות, סקס זה עניין של אגו ורגש בסופו של דבר, וגבר החווה בעיות פסיכולוגיות מסוימות, הדבר יתבטא בתפקודו המיני.

מוצרים לשיפור האון הגברי תמיד היו פופולאריים, אך לפני כמה שנים היה ניתן להשיג את רובם רק עם מרשם רופא, ודבר זה הציב בעיה מסוימת בפני גברים שהיו נבוכים מדי לגשת לאיש מקצוע.

המהפכה בשוק זה הגיעה עם מוצרים הנמכרים ללקוח ללא מרשם רופא, ומופיעים בצורת כדורים, טבליות מסיסות, ג'ל, משקאות, ועוד. אחד התכשירים המוצלחים מבניהם – הוא ג'ל הקמגרה הפופולארי.

 

קמגרה – ג'ל הפלא

הקמגרה הגיעה אלינו מהודו לפני כחמש שנים, ועם תחילת הפצתה כאן היא הפכה להיות כוכבת עולה בשוק המוצרים לשיפור האון הגברי! כיום גברים ישראלים רבים נהנים מיתרונותיה הרבים, ומעצם העובדה שהיא ניתנת להשגה בקלות, בפשטות, ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה!

 

האם הקמגרה עובדת?

קמגרה מכילה את אותו החומר הפעיל שיש בויאגרה, ונקרא "סילנדפיל". כיוון שהקמגרה מגיעה בג'ל – היא נספגת מהר מאוד במידה והקיבה שלנו ריקה! במצב זה היא תוכל להשפיע כבר תוך 15 דקות, ולהעניק לנו זקפה נהדרת.

אם נוטלים את הקמגרה על בטן מלאה – היא פשוט תהיה טעימה, אך כנראה שלא תשפיע במיוחד על התפקוד המיני.

 

יתרונות הקמגרה

הקמגרה טומנת בחובה מספר יתרונות, שהפכו אותה לכוכבת עולה בשוק מקדמי האון הגברי בישראל.

 

אין צורך במרשם

זהו כנראה היתרון הכי משמעותי של הקמגרה, והוא מאפשר לנו רכישה פשוטה מאוד שלה. במידה והגבר נבוך, הוא אף יכול לשלוח את בת הזוג שלנו לקנות עבורו את שקיות הג'ל הנכספות.

 

מרקם וטעם

הקמגרה לא מרגישה כמו תרופה, אלא מעניקה לנו תחושה של תוסף אנרגיה מגניב, ממש כמו אלו שנוטלים רוכבי האופניים המקצועיים ברכיבות ארוכות. הקמגרה מגיעה בטעמים שונים כמו בננה או וניל, והמארזים עשויים כך שהם מכילים מספר טעמים לשם הגיוון.

 

השפעה מהירה

במידה ואנו נוטלים את הקמגרה על קיבה ריקה, היא תשפיע כבר תוך 15 דקות! יתרון זה מאפשר לנו להיות מוכנים מהר מאוד כשהעניינים "מתחממים", ואין לנו צורך לחכות חצי שעה או יותר – כמו במקרים של תרופות אחרות.

 

פינוי מהיר

ממש כפי שהיא משפיעה מהר, כך הקמגרה גם מתפנה מהר מהגוף, ולאחר שש שעות לא תרגישו את השפעתה. הרבה גברים מוצאים בכך יתרון, כיוון שהם לא מעוניינים להסתובב מגורים וזקופים במשך היומיים הבאים, כמו למשל במקרה של ה"סיאליס".

 

הזמנה ומחיר

הזמנת קמגרה היא נוחה ודיסקרטית, ובאתרים מסוימים אתם יכולים להביא אותה אל פתח ביתכם כבר תוך 3 שעות עם שליח! המחיר גם הוא נוח ושווה לכל כיס, ואף יורד ככל שתרכשו מארז גדול יותר!

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף