להזמנה מהירה טלפון / ווצאפ 054-256-5849  / טלפון שירות לקוחות – 077-729-6679
דגל ישראל
קמגרה פארם ישראל
היבואן הרשמי

מה זה קמגרה

קמגרה היא מוצר פופולרי ויעיל, שנועד לצד שאר מוצרים כמו הוויאגרה, לסייע בתפקוד המיני, לעורר את החשק ולאפשר זקפה ממושכת. הקמגרה נמכרת באופן טבעי וכך נחשבת למוצר אהוד שאפקטיבי בפתירת שלל בעיות במיטה וביחסי המין. אך איך בדיוק פועלת הקמגרה? ומה תופעות הלוואי שלה? לפניכם כל מה שחשוב לדעת על מה זה קמגרה.

 

מה היא בדיוק הקמגרה?

קמגרה, היא אחד מהמוצרים המובילים והאהודים לבעיות בעולם המין והתפקוד המיני, כמו זקפה חלשה, קושי בהחזקת זקפה ממושכת, אין אונות ועוד רבים. הקמגרה, מחזקת את הזקפה על ידי הזרמת הדם אל הפין ומאפשרת הנאה מוגברת וממושכת יותר מהאקט המיני. הקמגרה אפשרית לצריכה על ידי ג'ל לאכילה או סוכריות, וכך מאפשרת גם ספיגה מהירה, שמשפיעה תוך 15 דקות בלבד. לקמגרה, ישנן הרבה יתרונות לעומת תכשירים אחרים שנועדו לסייע לתפקוד המיני, וגם תופעות לוואי שחשוב להכיר לפני השימוש.

 

איך פועלת הקמגרה?

הקמגרה ניטלת באמצעות ג'ל לרוב, כאשר דרך הפעולה שלה, היא דרך המרכיב המעורר והמרכזי בה שנקרא 'סילנדפיל'. מרכיב זה הוא חומר מעורר שנמצא גם בשלל מוצרים אחרים שנועדו לסייע בתפקוד המיני כמו גם ויאגרה. החומר הפעיל הזה, הוא זה שמביא לזקפה הממושכת ולהגברת החשק – על ידי שמסייע בהזרמת דם אל הפין. כידוע, זקפה נוצרת מהזרמת דם אל הפין, כך שאנשים הסובלים מאין אונות או זקפה חלשה – זקוקים לחומר הפעיל הזה, כדי להזרים יותר דם אל הפין.

 

מה הם תופעות הלוואי של הקמגרה?

בעת נטילת קמגרה, החומר הפעיל 'סילנדפיל' עשוי לעורר מספר תופעות לוואי שחשוב להכיר. מלבד עוררות החשק המיני, רבים עשויים לחוש בעת נטילת קמגרה, תופעות לוואי כמו סחרחורת, כאב ראש, כאב בטן, טשטוש ראייה וכדומה. אלה תופעות די נדירות ורוב המשתמשים בקמגרה לא חשים בהן כלל בעת השימוש, אך במידה ולאחר השימוש אכן נחוו תופעות לוואי מסוימות, מומלץ להפסיק את השימוש בתכשיר. מעבר לכך, מומלץ לשים לב לאלרגנים בתרכיבי הקמגרה ולוודא שאינכם אלרגיים למרכיביה.

 

איך ניתן לצרוך את הקמגרה?

הקמגרה, ניתנת לצריכה דרך ג'לים במגוון טעמי פירות וטעימים, שניתן פשוט לבלוע, ולקבל את האפקט והעוררות המינית כבר לאחד 15 דקות בלבד. הקמגרה ניתנת לצריכה גם דרך סוכריות לעיסה בטעמי פירות, שגם כן נספגות במהירות בגוף. אופני הצריכה הללו הם נוחים וגמישים במיוחד, ומאפשרים לנו ליהנות מעוררות מינית, ללא צריכת כדורים באופן יומיומי, אלא בג'ל חד פעמי, שמשפיע מיד כאשר הבטן ריקה.

מה זה קמגרה
מה זה קמגרה

 

מה היתרונות בשימוש בקמגרה?

מידי וחד פעמי – ישנם מספר יתרונות רב בכל הנוגע לשימוש בקמגרה. ראשית, מדובר במוצר שמשפיע באופן מהיר לעומת שאר התכשירים המוכרים בשוק, תוך 15 דקות בלבד על בטן ריקה. לעומת שלל כדורים אחרים שצריך ליטול באופן יומיומי ולסכן את הבריאות שלנו בכימיקלים בעייתיים, ניתן לצרוך את הקמגרה מיד לפני השימוש וליהנות מאפקט ועוררות מינית מהירה וממושכת.

ללא מרשם, ובאנונימיות – מעבר לכך, הקמגרה ניתנת לרכישה ללא מרשם רופא כלל וכך חוסכת לנו את הבדיקות, הבושה, והמאמץ. ניתן להזמין קמגרה ואפילו עד הבית, באופן זריז, אינטרנטי ואנונימי לחלוטין. כך ניתן לחסוך את הביקור אצל הרופא ובבית המרקחת וליהנות מהמוצר באופן המהיר והחסוי.
טעים ופשוט לצריכה – יתרון נוסף שהופך את הקמגרה לכה פופולרית ואהודה, הוא העובדה שמדובר במוצר שנעים ופשוט לצרוך אותו. הג'ל, מגיע במגוון טעמים, ולא מרגיש כלל כאיזו תרופה רפואית שלא נעים לקחת. השימוש נוח, כיפי ומגיע במגוון אפשרויות וטעמים.

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף