קמגרה באישור משרד הבריאות

קמגרה הינה פתרון טבעי וחדשני שמאפשר לגברים רבים ברחבי הארץ והעולם להגביר את הזקפה שלהם. הקמגרה הינה אחת מהתוספים המוכרים בתחום והיא נמכרת לצד וויאגרה, לויטרה וסיאליס.

 

בניגוד לתוספים אלו, הקמגרה נמכרת ללא מרשם של רופא, כך שניתן לרכוש אותה מבלי להיות מובכים מהסיטואציה שבה אתם צריכים לעמוד מול הרופא שלכם בזמן שאתם מתארים לו מה הסיבה לכך שאתם מבקשים את התוסף. קמגרה מאפשרת לטפל במצבים של שפיכה מוקדמת או אימפוטנציה וכל זאת תוך שימוש ברכיבים טבעיים בלבד.

במאמר זה יפורט כל המידע בנוגע לקמגרה והאם התוסף קמגרה באישור משרד הבריאות.

קמגרה מאושר על ידי משרד הבריאות?

קמגרה זהו מוצר אחד מיני רבים של חברת התרופות ההודית הגדולה 'אג'נטה פארמה בע"מ', והוא נמכר באתרי אינטרנט שונים. קמגרה משווקת כג'ל המגיע במגוון רחב של טעמים. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, אין אפשרות לשווק קמגרה בישראל באישור משרד הבריאות. כלומר, המוצר אינו מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי.

יש לכך כמה סיבות,ואם אתם מעוניינים לדעת אותן, כדאי שתקראו את השורות הבאות.

 

אין אפשרות לקנייה של קמגרה באישור משרד הבריאות בארץ בעקבות חיקויים זולים

בשנים האחרונות נפוצו ברחבי הארץ חיקויים זולים לקמגרה. מדובר בחיקויים שמגיעים מסין בעיקר והם לא קיבלו את אישור משרד הבריאות. זו הסיבה העיקרית לכך שמשרד הבריאות החליט שלא לאשר את ההפצה של הקמגרה ברחבי הארץ. יש לציין כי מדובר בתחליף גנרי לויאגרה והוא מיוצר על ידי חברת תרופות בינלאומית מוכרת.

לכן, בעת קנייה של קמגרה, למרות שאין למוצר אישור של משרד הבריאות, חשוב לבדוק שאתם רוכשים את המוצר המקורי ולא מוצרים מזויפים שעלולים לסכן את בריאותכם.

 

אין אפשרות לקנות קמגרה באישור משרד הבריאות בארץ בעקבות עניינים בירוקרטיים

כדי לקבל אישור בינלאומי לקמגרה צריך להמתין זמן רב, לעיתים אפילו מדובר בהליך שעשוי לארוך כמה שנים. הסיבה לכך היא שה-FDA צריכים לערוך ניסויים שיימשכו במשך זמן רב כדי לבדוק את התכשיר והשפעותיו.

זו סיבה נוספת לכך שלא משווקים בארץ קמגרה באישור משרד הבריאות. משרד הבריאות מסתמך במקרים רבים על התקנים האירופאים והאמריקאים. ברגע שאין את התקנים הללו, משרד הבריאות אינו מעוניין לבדוק את התכשיר.

 

אם אין אפשרות למכור בארץ קמגרה באישור משרד הבריאות, למה המוצר נמכר בכל אופן?

רבים תוהים מדוע קמגרה נמכרת בארץ למרות שאין לה אישור של משרד הבריאות. התשובה לכך היא שהקמגרה מיובאת מחו"ל והאכיפה של ייבוא אישי על תרופות לא נאכף, כך שניתן לייבא את התרופה באמצעות חבילות מחו"ל מבלי לקבל את אישור משרד הבריאות.

 

אם אני מתכנן לקנות קמגרה מה אני צריך לדעת?

חשוב שתדע שאתה קונה מוצר שאין עליו פיקוח מטעם משרד הבריאות הישראלי. חשוב לנו לחזור על כך מכיוון שבעת הקניה, אתה תתבקש לחתום על הצהרה שקיבלת את התכשיר וכי אתה יודע שניתן להשתמש בו לתקופה של מקסימום שלושה חודשים וכי הוא מיועד לצריכה אישית בלבד.

בנוסף, כדאי שתדע שבהנחיות שמצורפות לקמגרה יהיה כתוב כי לאחר צריכת התרופה, לא יהיו לך טענות כלפי משרד הבריאות או בנוגע לעניין היעדר הפיקוח של משרד הבריאות.

 

איך קונים קמגרה?

המשווקים הרשמיים של קמגרה, שרק מהם כדאי לכם לקנות, מבינים שהמוצר שלהם מהווה פתרון לבעיה רגישה ולעיתים מביכה. לכן את קמגרה ניתן לקנות באינטרנט באנונימיות מוחלטת, ואף לקבל אותה עד אליכם תוך 3 שעות (בגוש דן) במשלוח דיסקרטי לחלוטין.

כך תוכלו להנות מתפקוד מיני בריא ומספק, ולשמור על הפרטיות שלכם באותו הזמן. חשוב לציין שקונים קמגרה, אתם צריכים לחתום על הצהרת ויתור שמשחררת את משרד הבריאות מכל טענות שיכולות להיות לכם בעקבות השימוש. כמובן שהחתימה הזו נשמרת במאגר מידע סודי ומאובטח, כך שסודכם שמור.

 

סיכום

עד כאן כל הפרטים שכדאי לדעת בכל הנוגע לעובדה שאין אפשרות לקנות קמגרה באישור משרד הבריאות. אם יש לך חבר קרוב שמתכנן לקנות קמגרה בקרוב, כדאי שתיידע אותו שלתרופה אין אישור של משרד הבריאות, אך אין הדבר צריך למנוע ממנו לצרוך אותה (הקמגרה נמכרת בארצות אחרות כמו הודו למשל ללא בעיה).

תלוי. אם מדובר על מוצר קמגרה באישור משרד הבריאות שעשוי מחומרים כימיים, ייתכן ולא כל גבר יוכל להשתמש בהם, אלא באישור רופא בלבד. לעומת זאת, מוצר קמגרה באישור משרד הבריאות שעשוי מחומרים טבעיים – כל גבר יכול להשתמש בו בלי כל בעיה. למען הסר ספק, גברים בעלי רקע רפואי מורכב יכולים להתייעץ עם הרופא המטפל שלהם לפני נטילת המוצר.

קמגרה באישור משרד הבריאות מחומרים טבעיים היא בהחלט לא רק גימיק חולף, להיפך – מדובר כאן על מוצר שמחולל מהפכה של ממש בחייהם של אלפי גברים ונשים מדי שנה. כל הרעיון שעומד מאחורי קמגרה באישור משרד הבריאות הוא לייצר מרחב בטוח לקיום יחסי מין, להגדלת הביטחון העצמי, ולשיפור מערכות יחסים.

מדובר כאן על מוצר שמגיע בצורות שונות, כמו כדורים לנטילה, טיפות לטפטוף ישיר על הלשון, קרמים, משחות ועוד. בהתאם, המחירים של קמגרה יכולים להיות שונים, ולהתחיל בכ-150 ש"ח ולהגיע גם למחירים גבוהים יותר כמו 500 ש"ח לדוגמה.

כל מה שתצטרכו לעשות על מנת להנות ממוצרי קמגרה באישור משרד הבריאות הוא לבחור ביצרן אמין ואיכותי, שיוכל לספק לכם את המוצר עד הבית, מבלי להיחשף ומבלי לעמוד בפני המבוכה הגדולה ברשתות הפארם השונות. לאחר מכן, בחרו את המוצרים, הזינו את הכתובת שלכם, ותוכלו להתחיל להנות!

 

קמגרה באישור משרד הבריאות
קמגרה באישור משרד הבריאות

 

 

 

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף
דילוג לתוכן