קמגרה באישור משרד הבריאות

קמגרה הינה פתרון טבעי וחדשני שמאפשר לגברים רבים ברחבי הארץ והעולם להגביר את הזקפה שלהם. הקמגרה הינה אחת מהתוספים המוכרים בתחום והיא נמכרת לצד וויאגרה, לויטרה וסיאליס.

קמגרה באישור משרד הבריאות
קמגרה באישור משרד הבריאות

בניגוד לתוספים אלו, הקמגרה נמכרת ללא מרשם של רופא, כך שניתן לרכוש אותה מבלי להיות מובכים מהסיטואציה שבה אתם צריכים לעמוד מול הרופא שלכם בזמן שאתם מתארים לו מה הסיבה לכך שאתם מבקשים את התוסף. קמגרה מאפשרת לטפל במצבים של שפיכה מוקדמת או אימפוטנציה וכל זאת תוך שימוש ברכיבים טבעיים בלבד.

במאמר זה יפורט כל המידע בנוגע לקמגרה והאם התוסף קמגרה באישור משרד הבריאות.

קמגרה מאושר על ידי משרד הבריאות?

קמגרה זהו מוצר אחד מיני רבים של חברת התרופות ההודית הגדולה 'אג'נטה פארמה בע"מ', והוא נמכר באתרי אינטרנט שונים. קמגרה משווקת כג'ל המגיע במגוון רחב של טעמים. נכון לרגע כתיבת מילים אלו, אין אפשרות לשווק קמגרה בישראל באישור משרד הבריאות. כלומר, המוצר אינו מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי.

יש לכך כמה סיבות,ואם אתם מעוניינים לדעת אותן, כדאי שתקראו את השורות הבאות.

 

אין אפשרות לקנייה של קמגרה באישור משרד הבריאות בארץ בעקבות חיקויים זולים

בשנים האחרונות נפוצו ברחבי הארץ חיקויים זולים לקמגרה. מדובר בחיקויים שמגיעים מסין בעיקר והם לא קיבלו את אישור משרד הבריאות. זו הסיבה העיקרית לכך שמשרד הבריאות החליט שלא לאשר את ההפצה של הקמגרה ברחבי הארץ. יש לציין כי מדובר בתחליף גנרי לויאגרה והוא מיוצר על ידי חברת תרופות בינלאומית מוכרת.

לכן, בעת קנייה של קמגרה, למרות שאין למוצר אישור של משרד הבריאות, חשוב לבדוק שאתם רוכשים את המוצר המקורי ולא מוצרים מזויפים שעלולים לסכן את בריאותכם.

 

אין אפשרות לקנות קמגרה באישור משרד הבריאות בארץ בעקבות עניינים בירוקרטיים

כדי לקבל אישור בינלאומי לקמגרה צריך להמתין זמן רב, לעיתים אפילו מדובר בהליך שעשוי לארוך כמה שנים. הסיבה לכך היא שה-FDA צריכים לערוך ניסויים שיימשכו במשך זמן רב כדי לבדוק את התכשיר והשפעותיו.

זו סיבה נוספת לכך שלא משווקים בארץ קמגרה באישור משרד הבריאות. משרד הבריאות מסתמך במקרים רבים על התקנים האירופאים והאמריקאים. ברגע שאין את התקנים הללו, משרד הבריאות אינו מעוניין לבדוק את התכשיר.

 

אם אין אפשרות למכור בארץ קמגרה באישור משרד הבריאות, למה המוצר נמכר בכל אופן?

רבים תוהים מדוע קמגרה נמכרת בארץ למרות שאין לה אישור של משרד הבריאות. התשובה לכך היא שהקמגרה מיובאת מחו"ל והאכיפה של ייבוא אישי על תרופות לא נאכף, כך שניתן לייבא את התרופה באמצעות חבילות מחו"ל מבלי לקבל את אישור משרד הבריאות.

 

אם אני מתכנן לקנות קמגרה מה אני צריך לדעת?

חשוב שתדע שאתה קונה מוצר שאין עליו פיקוח מטעם משרד הבריאות הישראלי. חשוב לנו לחזור על כך מכיוון שבעת הקניה, אתה תתבקש לחתום על הצהרה שקיבלת את התכשיר וכי אתה יודע שניתן להשתמש בו לתקופה של מקסימום שלושה חודשים וכי הוא מיועד לצריכה אישית בלבד.

בנוסף, כדאי שתדע שבהנחיות שמצורפות לקמגרה יהיה כתוב כי לאחר צריכת התרופה, לא יהיו לך טענות כלפי משרד הבריאות או בנוגע לעניין היעדר הפיקוח של משרד הבריאות.

 

איך קונים קמגרה?

המשווקים הרשמיים של קמגרה, שרק מהם כדאי לכם לקנות, מבינים שהמוצר שלהם מהווה פתרון לבעיה רגישה ולעיתים מביכה. לכן את קמגרה ניתן לקנות באינטרנט באנונימיות מוחלטת, ואף לקבל אותה עד אליכם תוך 3 שעות (בגוש דן) במשלוח דיסקרטי לחלוטין.

כך תוכלו להנות מתפקוד מיני בריא ומספק, ולשמור על הפרטיות שלכם באותו הזמן. חשוב לציין שקונים קמגרה, אתם צריכים לחתום על הצהרת ויתור שמשחררת את משרד הבריאות מכל טענות שיכולות להיות לכם בעקבות השימוש. כמובן שהחתימה הזו נשמרת במאגר מידע סודי ומאובטח, כך שסודכם שמור.

 

סיכום

עד כאן כל הפרטים שכדאי לדעת בכל הנוגע לעובדה שאין אפשרות לקנות קמגרה באישור משרד הבריאות. אם יש לך חבר קרוב שמתכנן לקנות קמגרה בקרוב, כדאי שתיידע אותו שלתרופה אין אישור של משרד הבריאות, אך אין הדבר צריך למנוע ממנו לצרוך אותה (הקמגרה נמכרת בארצות אחרות כמו הודו למשל ללא בעיה).

קמגרה באישור משרד הבריאות
קמגרה באישור משרד הבריאות

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף