קמגרה פארם יבואן רשמי

שפיכה מהירה

קיום יחסי מין בין בני זוג הוא פעולה מבורכת, נעימה וחשובה לשני הצדדים. יש לה את השלבים הפיזיולוגיים והפסיכולוגיים שלה והמטרה בדרך כלל היא סיום האקט בגמירה משותפת ומתוזמנת של שני בני הזוג. כך מגיע הסיפוק הגדול ביותר, ההנאה הגדולה ביותר, בתזמון זה טמונה שביעות רצון מיחסי המין כחלק מחיי מין בריאים ומלאי תשוקה! תופעה של שפיכה מהירה, מנגד היא תופעה שלא ניתן לשלוט בה ולא מעט גברים צעירים סובלים ממנה.

המשמעות של השפיכה המהירה (או המוקדמת) היא הגעה לפורקן של הגבר לפני שהפעילות המינית מסתיימת, כלומר לפני בן או בת הזוג ולעיתים ישנם מצבים פחות נעימים בזמן המשחק המקדים.

שלב הריגוש המיני אצל הגבר שסובל משפיכה מוקדמת יהיה קצר מאד והוא לא יוכל להאריך אותו כך שהוא גם ייהנה יותר וגם יהיה מתואם עם הפרטנר שלו בגמירה.

תופעה זו עלולה להיות מלווה במבוכה לא קטנה, מה שיגרום לגברים שסובלים ממנה אפילו להימנע ממגע מיני. מסיבות אלה ישנם פתרונות כיום שכדאי מאד לדעת עליהם על מנת להיעזר בהם ככל האפשר.

 

איך ספריי השהייה של קמגרה פארם עוזר להתמודד עם שפיכה מהירה?

חשוב לדעת שאין מדובר בגזירת גורל שחייבים להשלים איתה או לוותר על הטיפול בה. בזכות טיפול נכון ומתאים שמבצעים בעיתוי הנכון – אפשר להתגבר על הבעיה, להאריך את השלב של הריגוש המיני וכל ליהנות הרבה יותר מקיום יחסי מין.

לא צריך לחשוש משפיכה מוקדמת ובטח שלא צריך לוותר על הכיף וההנאה שמביאים איתם יחסי המין. בזכות שימוש בתרסיסי השהייה אפשר לדחות את השפיכה, להמשיך באקט המיני וליהנות עד הסוף.

תכשירים שונים שתפקידם לסייע בהתגברות על שפיכה מוקדמת קיימים כיום בשוק ומותרים לשימוש.

מומלץ להתייעץ עם רופא או איש מקצוע לפני שמחליטים לעשות שימוש בתכשיר זה או אחר למרת שעלולים לחוש מבוכה.

ברוב המקרים יהיה מדובר בתכשיר שניתן לרכוש ללא מרשם רופא כך שיהיה קל, נגיש ונוח להשיג אותו.

אפשר גם לבצע הזמנה מקוונת וכך לשמור על אנונימיות מקסימלית, כפי שדרוש כאשר מדובר בתופעות של בעיות בתפקוד המיני.

 

שפיכה מוקדמת

שפיכה מוקדמת, המכונה גם שפיכה מהירה היא תופעה שקשורה בעולם הרחב של בעיות בתפקוד המיני בקרב גברים.

מדובר בתופעה שאפשר לראות אותה דווקא בקרב גברים צעירים (עד גיל 45 לערך וכשמה כן היא – הגעה מהירה מדי לפורקן המיני וסיום האקט לפני שבן או בת הזוג מגיעים לאותו הפורקן.

מדובר באי נעימות, שכן הפרטנר לפעילות המינית עלול להיוותר לא מסופק בעוד הגבר הגיע לפורקן וכעת לא יכול או לא מצליח להשיג שוב ריגוש מיני ברמה שתספיק לבן הזוג.

מדובר בבעיה נפוצה שאמנם לא מרבים לדבר עליה אך היא קיימת וחשוב לדעת שיש מה לעשות כדי להימנע ממנה ואפילו להתגבר עליה לגמרי.

בעזרת תכשירים שניתן לרכוש כיום אפילו ללא מרשם רופא ובעזרתם להאריך את השלב שבו הגבר מרוגש אך לא מגיע לפורקן מהר מדי.

מדובר בתכשירים לבליעה או בתרסיסים לשימוש חיצוני והם דיסקרטיים ומאד נוחים לשימוש. אפילו בן או בת הזוג לא צריכים לדעת שישנה בעיה ועבורם הפעילות המינית תהיה מושלמת, מספקת, נעימה ומהנה מאד.

 

מה הבעיה עם שפיכה מהירה?

אמנם אין כאן עניין של סכנה בריאותית אך יש פה בהחלט עניין חברתי ואינטימי.

השפיכה המוקדמת עלולה להביא איתה לא מעט מבוכה לחדר המיטות ואף זוג לא רוצה שהאקט המיני יסתיים במפח נפש למי מהצדדים.

גברים שסובלים משפיכה מהירה מעדיפים לא אחת להימנע לגמרי מהפעילות המינית ובלבד שלא יצטרכו להגיע למצב מביך זה ושיבוש האווירה או ההנאה של הפרטנר שאיתם.

יחד עם זאת, אם הם יתגברו על המבוכה, יתייעצו עם איש מקצוע ויקבלו את ההמלצות הטובות ביותר בנוגע לשימוש בתכשירים הנכונים והמתאימים ביותר – אין ספק שהם יכולים חיש מהר להחזיר את חיי המין שלהם למסלולם ולא לוותר על הכיף וההנאה שהם חווים בזוגיות שלהם.

בעזרת הזמנה און ליין של אותם תכשירים אפשר לשמור על דיסקרטיות וליהנות ממשלוח מהיר בשל רגישות העניין. אף גבר לא צריך יותר להימנע ממגע מיני וזכותו ליהנות מיחסי מין שלמים ומספקים.

אין כמו הרגעים של הגמירה בסיום פעילות מינית זוגית מוצלחת. בני הזוג מגיעים לפורקן, לשיא התחושות וההנאה וללא ספק יחסי המין המספקים ביניהם מהווים חלק בלתי נפרד מזוגיות משגשגת ומאושרת.

אך מה קורה אם הגבר מראה סימנים של גמירה מהירה? תופעה זו, שאין לו שליטה עליה, עלולה להכניס תחושות שליליות אל בין הסדינים ולמרות שהיא נחשבת לנפוצה בקרב גברים עד גיל 40-45 – לא תמיד נוח ונעים לדבר עליה בקול רם.

התוצאה – גברים מתוסכלים, שמרגישים שאינם יכולים לקחת חלק בפעילות מינית מחשש שיאכזבו את הפרטנר שאיתם.

אז מה עושים עם גמירה מהירה? חשוב מאד לטפל בזה ולא להזניח את הבעיה. אין עוררין על כך שקיום יחסי מין תקינים ומספקים זה תנאי למצב רוח מרומם ותחושה כללית טובה ונעימה ולכן חשוב לטפל בתופעה זו ללא עיכוב.

אם אין מבוכה אפר להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום – רופא או מטפל מיני על מנת לקבל ממנו המלצות ודרכי טיפול. מי שחושש או נבוך לעשות זאת יכול ליהנות משלל פתרונות המוצעים למכירה בצורה מקוונת וליהנות ממשלוח מהיר של תכשירים ופתרונות עד אליו הביתה.

 

התמודדות עם שפיכה מהירה

הפתרון טמון בהארכת השלב ביחסי המין שבמהלכו חש הגבר ריגוש מיני. הכוונה היא להאריך ולשלוט בעצם בעיתוי שבו יגיע הפורקן על מנת לתזמן אותו עם הפורקן של בן או בת הזוג.

כיום קיימים תכשירים בדמות משחות או תרסיסי השהייה שכשמם כן הם – משהים את הפורקן הסופי וכך מאריכים את האקט המיני עד לשלב האורגזמה. חלק לא מבוטל מתכשירים אלה אפשר להשיג בקנייה מקוונת אנונימית ללא הצורך לחשוף את זהותו של הגבר שסובל מהתופעה.

הגמירה המהירה אינה מצב שצריך להשלים איתו ולחשוב שכך ייראו החיים מעתה ואילך. חשוב מאד לשמור על שגרה מינית בריאה ונכונה, במינון שמתאים לסדר היום ולאופי של כל גבר וכך לשמור על מצב רוח מרומם, דימוי עצמי גבוה וכמובן תחושת עצמי טובה וחיובית. ליחסים מין יש תפקיד חשוב בכך ולכן המירה המהירה היא תופעה שצריך להתגבר עליה במהרה.

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
[leadercf7 campid="4168"]
מידע נוסף על שפיכה מהירה
קמגרה 7 ג'לים