שפיכה מהירה טיפול

אחת התופעות המדוברות בקיום יחסי מין זו שפיכה מהירה טיפול . מדובר בגבר שמגיע לשפיכה במהירות חריגה, מה הבעיה לכאורה? נכון בכל מקרה גבר גומר מהר יותר, אבל שפיכה מוקדמת יכולה להגיע באופן פתאומי בקיום יחסי מין ולהביא לסיומם והיא יכולה למנוע מהאישה את העונג שלה כי הגבר כבר סיים.

בנוסף, גברים רבים רואים בזה כאות כלון בגבריות שלהם – אך אין סיבה להרגיש כך כיוון שזה טבעי ולעיתים כלל לא נובע ממקור נפשי. כיום יש מגוון דרכים לטפל בקושי הזה כי עלתה המודעות אליו. חשוב לציין שלא מדובר בשפיכה מוקדמת בהתנסות ראשונה, אלא בתופעה חוזרת ונשנית – אם קיימתם יחסי מין לראשונה וזה קרה לכם זה לא מחייב שזה ימשיך להיות ככה.

אז איך מטפלים? האם צריך תרופות? האם יש טיפול נפשי? הכל בכתבה הבאה.

 

שפיכה מהירה טיפול טבעי

אם את רוצים לנסות לגבור על הקושי בעצמכם יש מספר דברים שכדאי לנסות. יש חשיבות לניסיון שלכם להתגבר על שפיכה מהירה כי יכול להיות שתחסכו לכם כסף רב ושימוש מיותר בתרופות, שפיכה מהירה טיפול טבעי –

  1. אוננות לפני קיום היחסים – נסו לאונן שעה לפני הסקס כדי להתרגל לתחושה של הגירוי ולהצליח להתגבר על רפלקס השפיכה. האימון הזה יכול לעזור לכם להיות ביותר שליטה על השפיכה שלכם וליצור באופן טבעי מנגנון שפיכה נכון יותר.
  2. שימוש בקונדום עבה – אם אתם משתמשים בקונדום (אם אין לכם בעיה הלכתית עם זה), כדאי לבחור אחד עבה שגורם לתחושה לקטון.
  3. נסו לתרגל נשימות עמוקות לפני הרגע שאתם מרגישים שהשפיכה מגיעה. הנשימה תחזיר לכם את השליטה על השפיכה ותעצור אותה מלהגיע.
  4. קיום יחסי מין בתנוחה בה בן או בת הזוג נמצאים למעלה ושולטים במצב. למה זה טוב? אתם יכולים לאותת שאתם לקראת שפיכה ואתם או בת זוגכם תפסיקו את האקט. לאחר העצירה תמשיכו במשהו אחר שפחות מגרה אתכם ואז תחזרו לאקט שיביא אתכם לשפיכה.
  5. תעשו הפסקות קטנות במהלך יחסי המין ותחשבו על משהו אחר, זזה יכול להיות משהו שקשור לזוגיות שלכם או כל דבר אחר. ההפסקה תנמיך את הגירוי ותאפשר לכם להתחיל מחדש.

 

שפיכה מהירה טיפול נפשי

לעיתים המקור לשפיכה המהירה הוא קושי נפשי כל שהו , ולכן שפיכה מהירה טיפול מותאם לבעיה– מתח, לחץ, קושי מיני, קושי בזוגיות וכיוצא בזה. זה לגמרי טבעי שיחסי מין מעלים את הקשיים שלכם – כמו שלאישה לעיתים לא קל להגיע לאורגזמה, כך לגבר לעיתים יכולות להיות בעיות. טיפול מיני יבין יחד אתכם את הקושי, יטפל בו ויציע לכם אפשרויות חדשות ליחסי המין שלכם שאולי יוכלו לעזור. זכרו – זה לא בושה, טפלו בעצמכם וכך לא תגרעו את המצב.

 

שפיכה מהירה טיפול תרופתי

טיפול תרופתי מתאים למצבים בהם שום דרך לא הצליחה או שיש בעיה גופנית שלא יכולה להיפתר אלא על ידי נטילת תרופות. התרופות שמסייעות לאחר את השפיכה במקורן יוצרו לטיפול בדיכאון. עיכוב השפיכה היה תופעת לוואי שהפכה לתגלית משמחת כיוון שניתן להשתמש בתרופות לגברים שחווים שפיכה מוקדמת. יש מגוון תרופות, למשל ציטלופארם או סילדנפיל.

היתרון בתרופות הוא הקלות והנגישות שלהן – ניתן להצליח לאחר את השפיכה בפי 10 מהזמן בלי מאמץ. אבל זה גם החיסרון – אם אתם רוצים להימנע מתלות בתרופות תצטרכו לעבדו קצת יותר קשה אבל זה ישתלם. כמו כן, יש תופעות לוואי – הזעה, עייפות, שלשול ועוד.

 

סיכום

שפיכה מוקדמת הפכה לנושא קצת פחות מפחיד וכיום יש מגוון דרכים לטפל בה – תרופות, טיפול נפשי ודרכים טבעיות. בחרו מה שנכון עבורכם, בהצלחה!

שפיכה מהירה טיפול

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף
דילוג לתוכן