ajanta pharma limited

ויאגרה ואלכוהול: ביחד או לחוד

אלכוהול הוא הדרך המקובלת במקומות רבים בעולם לעורר חגיגות, לעזור לאנשים להשתחרר ולהיפתח וגם לחזק את החשק המיני. אבל השילוב של ויאגרה ואלכוהול? הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

זו כנראה הסיבה שבגללה גברים שנוטלים ויאגרה, או שוקלים את הצעד, רוצים לדעת – האם מותר לקחת ויאגרה ולשתות אלכוהול? ויאגרה עם אלכוהול זה לא מסוכן? אלכוהול עם ויאגרה לא פוגע בתפקוד המיני? אז קבלו את כל התשובות במאמר הבא.

כוס יין על רקע השקיעה לסיום דייט רומנטי, בירה מהחבית לישיבה אינטימית בפאב שכונתי ואפילו כמה שוטים של וודקה כדי להשתחרר, נחשבים מקובלים ונפוצים בציבור, אבל מה עושים כאשר הצד הגברי בתמונה זקוק לחיזוק תרופתי כדי לשפר את הביצועים שלו במיטה?

 

 

האם נטילת ויאגרה, או אחד מהתחליפים שלה יכולה להזיק? האם אפשר לשלב בין ויאגרה ואלכוהול?

לא צריך הרבה אלכוהול כדי להשתחרר, לעורר את החשק המיני ואת המצב רוח הטוב, אבל במרבית המקרים, אסור לשלב שתיית משקאות אלכוהולים עם נטילת תרופות מחשש לפגיעה בריאותית, או נטרול ההשפעה של התרופה. מכאן, המסקנה היא שעל מנת להגיע לביצועי שיא! מומלץ לא לשלב ויאגרה ואלכהול. אבל יש טוויסט המשיכו לקרוא…

אם חשוב לכם לנהל חיי מין מספקים וסוערים, אבל אתם גם ממש רוצים ללוות את התהליך בשתיית משקאות אלכוהוליים, חשוב שתדעו איך זה יכול להשפיע עליכם.

 

החומר הפעיל בויאגרה ותחליפים גנריים של ויאגרה

החברה שחתומה על פיתוח המוצר המקורי והפצתו חקרה באופן יסודי את החומר הפעיל והשפעתו על גוף האדם, כמו גם את השפעת השילוב בין אלכוהול לויאגרה.

כידוע, התרופה, כמו גם התחליפים שלה, מעוררת את החשק המיני, מחזקת את היכולת להגיע לזקפה ואת היכולת לשלוט במהירות השפיכה.

למעשה, החוקרים שפיתחו את התרופה הגיעו למסקנה כי אין מניעה, או סכנה משמעותית בנטילת ויאגרה לצד צריכה של משקאות אלכוהולים.

 

ויאגרה ואלכוהול? ממה צריך להיזהר

למרות הצהרת החברה כי אין מניעה לשלב אלכוהול עם נטילת ויאגרה, חשוב להיות מודעים לסיכונים הקיימים בשילוב ויאגרה ואלכוהול, גם אם הם פעוטים:

ויאגרה מורידה את קצב העבודה של הכבד ולכן גם האלכוהול שאתם צורכים ויאגרה ואלכוהול, האלכוהול מתפרק לאט יותר. התוצאה עלולה להיות שכרות יתר ולכן חשוב לצרוך אלכוהול במתינות רבה, תוך שימת לב ומודעות להרגשה הכללית.

בנוסף אלכוהול פוגע ביכולת הגוף להגיע לזקפה ועלול לפגוע בביצועים המיניים, למרות נטילת התרופה ולכן צריכה של ויאגרה ואלכוהול היא פשוט פחות מומלצת שלא לומר משתלמת.

מכאן שיש להפעיל שיקול דעת רציני ולהחליט מה אתם מעדיפים – להימנע מצריכת אלכוהול כדי לחזק את הביצועים במיטה, או לצרוך אלכוהול כדי לאפשר שחרור ופתיחות לצד הגברת החשק המיני.

 

תחליפים טבעיים של ויאגרה ואלכוהול

תחליפים טבעיים של ויאגרה הם תוספים העשויים מצמחי מרפא חזקים, מאושרים על ידי משרד הבריאות, מאושרים לשימוש כמעט בכל מצב, כי אין להם תופעות לוואי וכן למצבים בהם השימוש בתכשיר מלווה בצריכת אלכוהול.

תכשירים טבעיים אלה מאפשרים להנות משני העולמות – חיזוק הזקפה והביצועים המיניים לצד ההנאה והיתרונות בשתיית אלכוהול.

בין אם אתם משתמשים בתחליף גנרי של ויאגרה, תחליף טבעי של ויאגרה, או במוצר המקורי, חשוב להקפיד על כלל מפתח אחד עיקרי – צריכת אלכוהול באופן מתון, במידה סבירה, יכולה להיות מועילה ונעימה, ללא סיכונים וללא פגיעה בביצועים המיניים.

ויאגרה ואלכוהול ביחד או לחוד
ויאגרה ואלכוהול ביחד או לחוד

 

לסיכום

ויאגרה, סיאליס, פילדנה, קמגרה – כולם תחליפים גנריים של ויאגרה ומשפיעים על הגוף בצורה דומה עד זהה. כולם ניתנים לצריכה לצד משקאות אלכוהוליים, בנאי שצריכת האלכוהול נעשית במידה מתונה, מתוך מודעות להשפעת החומרים על הגוף והבנה של היתרונות מול החסרונות.

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף