ajanta pharma limited

מחיר הויאגרה

209.00619.00

בתחילת דרכה, לאחר שהויאגרה אושרה לשימוש בשנת 1998 על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), מחיר הויאגרה היו גבוהים מאוד. הסיבה העיקרית הייתה שהיה מדובר בתרופת המרשם היחידה בשוק התרופות לטיפול בבעיית אין-אונות גברית. עד שנת 2003, שבה אושרה התרופה סיאליס לשימוש על ידי ה-FDA, מחירי הויאגרה עדיין נותרו גבוהים.

 

מחיר הויאגרה בשוק תחרותי – לא מה שחשבתם

שוק תחרותי גורם למחירים לרדת, ככה זה בדרך כלל עובד בכלכלה. אבל לא כך קרה במקרה של הויאגרה. לאחר שהצטרפו אליה לשוק התרופות לויטרה (Levitra), ורדנפיל (Vardenafil) וסיאליס (Cialis). בין השנים 2012 ל- 2017, נסק מחיר הויאגרה ב-190 אחוזים, בעוד שמחירה של סיאליס עלה ב-187 אחוזים. העליות הללו היוו את עליית המחירים הגדולה ביותר אי פעם של תרופות מרשם.

בשנת 2013 כדורי הויאגרה רשמו ירידה ב60%. הסיבה הייתה עקב ירידה והוזלה במחירי התרופות באירופה. לאחר ההוזלה כדור ויאגרה מקורי עמד על 27.62 לכדור במינון של 25 מיליגרם, 22.45 שקלים לכדור במינון של 50 מיליגרם, ו26.57 שקלים לכדור במינון של 100 מיליגרם, שהוא המינון המקסימלי.

 

מחיר הויאגרה – ויאגרה גנרית

בשנת 2017, כאשר שוחררה לשוק הסילנדנפיל בתור ויאגרה גנרית, היא לא הביאה איתה את ההטבה שיש בדרך כלל לתרופות גנריות, שמגיעות לשוק במחיר זול יותר. הסיבה לכך הייתה שהפטנט על הויאגרה נגמר רק באפריל 2020, ולכן עד אז משווקי הויאגרה נדרשו לשלם תמלוגים ליצרן על כל מכירה ומכירה של הויאגרה הגנרית.

גרסאות גנריות יותר של התרופה, ללא שם המותג, הן פחות יקרות, אבל הביקוש לתרופות לטיפול באין-אונות נשאר מאוד מאוד גבוה – ולכן גם המחירים נשארים גבוהים.

 

מחיר הויאגרה – ג׳ל ויאגרה

ישנו גם ג׳ל ויאגרה, הג׳ל אפילו נספג מהר יותר מכדורים המוצעים בשוק. הג׳ל התחיל להופיע בשוק כמה שנים אחרי הכדורים. החומר הפעיל נספג מהר מאוד בדם ובזכות הספיגה מהירה שלו ההשפעה כך מהירה מאוד. את הג׳ל ויאגרה להבדיל מהכדורים לא צריך לצרוך עם מים והוא פשוט נספג בעור. הג׳ל ויאגרה מומלץ למי שקשה לו לבלוע כדורים או זקוק להשפעה מידית.

לג׳ל ויאגרה יש טעמים שונים והוא נלקח דרך הפה. השפעתו של הג׳ל נמשך עד כ-4-5 שעות, כמו הכדורים אך להבדיל מהכדורים ההשפעה שלו מהירה יותר. מחיר הויאגרה בג׳ל ויאגרה הוא בין 100 עד 169 שקלים.

 

מחיר הויאגרה – הגלולות להגברת איכות הזקפה

גלולות העוזרות לאיכות הזקפה וניתנות לגברים הסובלים מאיפוטנציה, לא רק משפרים את איכות חיי המין אלא גם עוזרות להגדיל את אורכו של הפין ומסייעות בהתקשותו. ישנם שלושה גלולות המשווקות בישראל באופן רשמי שהן סיאליס, לוויטרה וויאגרה.

רצוי להתאים לעצמכם בעזרת רופא או רוקח איזה מינון הכי יתאים לכם, על מנת לא לקחת מנת יתר. השפעתם של הויאגרה ולוויטרה אורכות עד כ-8 שנות והשפעתה של סיאליס הינה עד 36 שעות. תופעות אלה לא משפיעות ללא גירוי מיני.

הויאגרה עשויה להיות יקרה לחלק מהגברים, אך לחלק מהגברים העלות אכן משתלמת תמורת מה שהם מקבלים מהויאגרה. הגברים המשתמשים בכדורי ויאגרה מקבלים תמורה לשימוש שלהם והויאגרה מהווה עבורם פתרונות מצויינים לבעיות אשר הם סובלים באופן ממושך. רוב הגברים יעידו שהויאגרה שווה כל שקל שהם הוציאו על הויאגרה.

 

מחיר הויאגרה – כיצד ניתן לחסוך כסף

אחת הדרכים היעילות והבטוחות להוזלה מחיר בבואנו לרכוש ויאגרה, היא לרכוש אותה אונליין. אך זהירות, משום שהויאגרה היא תרופה מאוד פופולרית, ויש לה היסטוריית של מחירים מאוד גבוהים, היא גם אחת התרופות הנפוצות שזיופים שלה נמכרים אונליין. לכן, עם הסיכוי של הורדת המחיר מגיע גם סיכון, ויש למצוא מקור אמין.

מחירי ויאגרה נעים בהתאם לגודל החבילה. ככל שמינון יהיה גבוהה יותר ככה מחיר חבילת הויאגרה יהיה גדול יותר. המינון המירבי לא יעלה על 100 מ״ג. מחירו של כדור מקורי עומד על 27.62 ש״ח לכדור שמינונו הוא 25 מיליגרם. בחפיסה של 4 כדורי ויאגרה בדרך כלל המינון עומד על 100 מיליגרם ומחירו נע בין 210-230 לחפיסה.

 

ויאגרה בשנת 2021 – ללא צורך במרשם רופא

בשנת 2018 התכנסה וועדת מומחים במערך הרוקחות והאכיפה במשרד הבריאות בישראל על, מנת לבחון את בטיחות התכשיר כתרופה ללא מרשם. לאחר שהצטבר מידע רב באשר לשימוש בויאגרה (בארץ ובעולם), החליטו המומחים לאפשר לרכוש את התכשיר אצל רוקח. חברת קמגרה פארם היא חברה אשר נחשבת כמקור אמין ובטוח לצריכה של הויאגרה אונליין. נדגיש שוב שרכישה אונליין תוביל בסופו של דבר להוזלה של המחיר.

 

מחיר הויאגרה – שוק הזיופים

בשנים האחרונות המון אנשים החלו לסחור בכדורי ויאגרה וכדורים מזויפים לטיפול בבעיות אימפוטנציה. כדורים מזויפים אלה יכולים לסכני חיי גברים אשר נוטלים אותם. כדורים כאלה נתפסו בחנויות שונות בתל אביב, הם נתפסו כלא מסומנים ומזויפים. החנויות אשר מכרו את הכדורים היו עסקים לאביזרי מין.

כנגד החנויות אשר מוכרות תרופות מזויפות נפתחו תיקים פליליים במקביל למשרד בריאות שפתח הליכים משמעותיים כנגד עסקים אלה. במשרד הבריאות הזהירו פני מכירתם של כדורים אלה. לכן חשוב מאוד לקנות ממקום שמוכרים כדורים מקוריים. היזהרו מחיקויים.

מחיר הויאגרה
מחיר הויאגרה

 

לסיכום

ויאגרה אושרה לשימוש בשנת 1998 על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי. התרופה הגיעה גם במרקם של ג׳ל, וגם שווקה תרופה בשם ויאגרה גנרית. בשנת 2021 כבר לא צריך מרשם לרכישת ויאגרה מקורית.

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף