ajanta pharma limited

מה זה טאדאלאפיל ומה הקשר שלו לסיאליס

כשמגיעים לעולם שאינו מוכר לנו תמיד שווה לעשות את המחקר המתאים בנושא. כך חשוב גם לעשות על תחום האין אונות והמוצרים אשר תורמים לשיפור תחושת הביטחון במיטה וכן התחושה הכללית במערכת היחסים שלכם. במאמר זה נסביר על מה זה טאדאלאפיל ומה הקשר שלו למוצר סיאליס.

מה זה סיאליס?

גברים רבים ברחבי העולם מכירים היטב את תרופת הויאגרה, בין אם שמעו על זה ובין אם התנסו בעצמם, מדובר בתרופה מוכרת היטב שמטרתה לשפר את הביצועים המיניים של גברים במיטה. לצד ה"ויאגרה", עומדת תרופה, חדשנית יותר אך כזו שנשענת על אותו עיקרון, שמה "סיאליס".

העיקרון הוא אותו עיקרון – שתי התרופות נוצרו על מנת לטפל בבעיית אין אונות גברית ושתיהן מפרקות את האנזים 5-FDE שעוצר את הזקפה הגברית. יש גם הבדלים, ה"סיאליס" היא תרופה חדשה יותר שמשפיעה בעיקר במצבים של גירוי מיני. כלומר, אם בעבר נטילת "ויאגרה" הייתה גורמת לזקפה תוך שעה ובאופן אוטומטי, ה"סיאליס" תשפיע רק כאשר הגבר יימצא במצב של גירוי מיני.

בנוסף, ה"סיאליס" משפיעה במשך 24 עד 36 שעות והיא לא מושפעת מתזונה. הבדל נוסף בין התרופות, שיש לקחת בחשבון, הוא כמות תופעות הלוואי.כשם שזמן ההשפעה ארוך יותר בנטילת "סיאליס", כך גם כמות תופעות הלוואי משמעותית יותר.אבל אל דאגה, הסיאליס ידוע כבטוח לשימוש ותופעות הלוואי הן לא משמעותיות. כמובן שיש להתייחס להגבלות שמופיעות בהמשך המאמר.

 

מה זה טאדאלאפיל?

טאדאלאפיל הוא החומר הפעיל והמרכזי בתוך הסיאליס.

למעשה, הוא חומר משפר זקפה, מגביר את החשק המיני ומסייע לטיפול באין אונות. (למידע מקיף על אין אונות לחצו כאן).כפי שצוין קודם לכן, הטאדאלאפיל הוא החומר שמפרק את האנזים 5-FDE, מרחיב את השרירים באיבר המין ובכך גורם לזרימה חזקה ומהירה יותר של דם לאיבר המין.

הטאדאלאפיל, הוא זה שמאפשר לסיאליס להשפיע במשך 24 עד 36 שעות ולמעשה, הוא החומר שמאפשר לזקפה לצוץ אך ורק כאשר נוצר גירוי מיני ולא באופן אקראי. חשוב לציין שבהינתן בעיה מהותית שקיימת בכל הנוגע לחשק מיני או זקפה, הטאדאלאפיל לא יכול לרפא או ליצור פתרון לאורך זמן, הוא יודע לעבוד בצורה נקודתית על החשק המיני והזקפה, ע"י הרחבת השרירים באיבר המין והגברת זרימת הדם באזור הזה.

 

קצת על אופן השימוש

מומלץ ליטול את התרופה כחצי שעה לפני קיום יחסי מין, אולם כאמור ההשפעה של התרופה היא למשך 24 שעות ואף יותר, כך שאין צורך לתכנן את הזמנים יתר על המידה. מי שנוטל את התרופה באופן קבוע נדרש לעשות זאת בשעה קבועה בכל יום. המינון תלוי בכם, מינון נמוך ישפיע ל-24 שעות, מינון גבוה יוכל להשפיע גם ל-36 שעות. את התרופה בולעים, בשלמות, דרך הפה.

 

חשוב לדעת!

נתחיל מהחדשות הטובות: הטאדאלאפיל יכול לסייע בתסמיני הגדלה שפירה בערמונית. כלומר, במינון נמוך ובהמלצת רופא, החומר שנמצא בסיאליס יכול לסייע כמונע סרטן בערמונית. מעבר לכך, חשוב לציין את המובן מאליו – הסיאליס והחומר הפעיל שבו, לא מונעים העברת מחלות בעת קיום יחסי מין. ההצלחה של הטאדאלאפיל מוערכת בלמעלה מ-80%, אך יחד עם זאת נטילת התרופה הזו לא מיועדת לכולם וחשוב להתייעץ עם רופא לפני השימוש, בייחוד כאשר התכנון הוא ליטול את התרופה בגיל מבוגר.

 

למי עוד אסור להשתמש בתרופה?

ראשית, כל מי שחווה בעיות לב או אירוע מוחי צריך להיזהר משימוש בסיאליס. בנוסף, מי שסובל מרגישות לחומר הפעיל בתרופה צריך להימנע ממנה גם כן. ניתן לגלות זאת על ידי בדיקות דם או ביקור רופא. כמו כן, מי שנוטל תרופות מרחיבות כלי דם גם צריך להיזהר מהשימוש בתרופה.

 

לסיכום

בעיות אין אונות, חרדות ביצוע וחוסר הנאה מקיום יחסי מין הן תופעות שכיחות בקרב הציבור הגברי בארץ ובעולם. אם אתם מרגישים שאתם חלק מקבוצה זו של אנשים, אל חשש, זה לגיטימי וכאמור – יש לכך פתרון. בין אם אתם מקיימים יחסי מין באופן קבוע ובין אם אתם מקיימים יחסי מין באופן מזדמן, הסיאליס והחומר הפעיל שבו, יכולים לסייע לכם לשפר את הביצועים במיטה וגם את ההנאה. כמובן שיש להתאים את נטילת התרופה בהתאם לשימוש, כפי שכתבנו קודם לכן, שימוש חד פעמי יכול להשפיע למשך 24 שעות. לגבי שימוש יומיומי, עדיף לקחת את התרופה באותה שעה ובאופן קבוע, על מנת שהתפקוד המיני שלכם יישמר ברמה טובה ואחידה. יותר מהכל, הסיאליס יגרום לכם להיות יותר בטוחים בעצמכם במיטה וזה שווה הכל.

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף