קמגרה פארם יבואן רשמי

קמגרה מינון

קמגרה נכנסה לחיינו לפני כעשור, כפתרון מדהים, טבעי ואיכותי לשיפור בעיות אין-אונות, אימפוטנציה, רפיון ושפיכה מוקדמת, שלא מצריך לעמוד בתור אצל הרופא או להשתמש באופן תדיר בתרופה כימית על כל השלכותיה. מעוניינים לנסות אבל לא בטוחים איך וכמה משתמשים בתוסף? הנה כל מה שצריך לדעת לגבי קמגרה מינון, תדירות והתאמה אישית למצב הבריאותי.

 

מי בכלל צריך קמגרה?

עד שנכנסה קמגרה לחיינו, הייתה זו הויאגרה של פייזר ששלטה בשוק המערבי וטיפלה במיליוני גברים שסבלו מירידה בתפקוד המיני. במטרה למצוא אחר פתרונות נוספים וטובים לא פחות, נכנסה לשוק גם הפארמה ההודית Ajanta Pharma, שפיתחה כמוסות ג'ל בטעמי פירות ובתוכן סילנדפיל – אותו החומר הפעיל בתרופת הויאגרה, לצד מספר רכיבים נוספים שתומכים בסילדנפיל ומשפרים את יעילותו.

הבשורה של Ajanta Pharma היא בבליעה החלקה והבלתי מורגשת של הג'ל, יחד עם ספיגה מהירה במיוחד המביאה להשפעה מלאה בתוך רבע שעה.

תכונות אלה הפכו את הקמגרה לתרופה המועדפת לעומת תרופות אחרות במרשם רופא: היא מטפלת בבעיות בתפקוד המיני ככל תרופה אחרת, מכילה טווחי השפעה מוצלחים ומותאמים מאוד לספונטניות ולבילוי האינטימי, אך היותה טבעית 100% פוטרת מהצורך במרשם רופא שגורם לגברים רבים התעסקות מביכה ולעתים התמודדות עם תופעות לוואי לא רצויות.

 

כמה זמן לפני צריך לקחת קמגרה?

הפירוק של קמגרה מהיר מאוד ולכן ניתן ליטול את הג'ל כ-15 דקות לפני האקט ועל בטן ריקה. מומלץ ליטול את הג'ל עם מעט מים במידת הצורך ולא עם אלכוהול ולהימנע מארוחה בסמוך למועד – אחרת השפעת הג'ל לא ממש תורגש.

 

איך לאחסן את ג'ל הקמגרה?

סוכריות הג'ל מגיעות במארז המכיל שקיות אישיות שאפשר לקחת לכל מקום. יש להקפיד על אחסון במקום נקי וקריר. בעת השימוש יש לפתוח את השקית מהאזור המסומן, להצמיד לפה ולשתות את הג'ל עד הסוף.

 

קמגרה מינון מדויק בג'ל הטבעי

תרופת הקמגרה מכילה מרכיב פעיל מרכזי בשם ציטראטיל ציטראט (ציטראט סילדנאפיל) המעכב את פעולת האנזים הביולוגי ציטראט במערכת המטאבולית ובכך מונע שפיכה מהירה. כל שקית / טבליית קמגרה תכיל 50 מ"ג או 100 מ"ג מבחינת המינון.

 

האם קיימות מזה תופעות לוואי?

עצם העובדה שמדובר בג'ל 100% מרכיבים טבעיים ובאישור ממשרד הבריאות, מונעת את התפתחותן של תופעות לוואי כלשהן. יחד עם זאת, עשוי להתרחש מצב של רגישות לאחד החומרים ובמקרה כזה יש לפנות לרופא. אם גיליתם על רגישות, מומלץ להימנע מצריכה נוספת.

כמו כן חשוב להתייחס לקבוצת הגברים שלא יוכלו להשתמש בקמגרה כלל:

  • בעלי מחלות לב או כלי דם, לרבות בעלי הפרעת קצב או שחוו אוטם שריר הלב
  • לחץ דם נמוך או יתר לחץ דם
  • מחלת רשתית רטיניטיס פיגמנטוזה
  • אנמיה מכל סוג
  • HIV
  • בעיות בתפקודי הכבד או הכליות
קמגרה מינון
קמגרה מינון

 

גלו מחדש את חיי המין הנפלאים והמספקים

קמגרה במינון נכון ובשימוש המתאים תטפל כראוי בבעיות כמו אימפוטנציה, זקפה חלשה ואצל רוב הגברים גם במצבים של שפיכה מוקדמת. הג'ל הטבעי מאפשר להגיב לגירוי מיני בעוצמה מלאה, כך שהזקפה תהיה מקסימלית ותדעך לאחר סיום היחסים. השפעת התרופה תפוג בתוך 4-6 שעות – מה שנותן לכם די זמן לבלות יחד במיטה ולשמור על ספונטניות, סיפוק והנאה.

הצטרפו לאלפי הגברים שמזמינים ונהנים מקמגרה טבעית 100% ללא צורך במרשם רפואי, במחירים נוחים, תהליך הזמנה דיסקרטי ומשלוח מהיר תוך 3 שעות עד הבית. קמגרה פארם ישראל הינה היבואן הרשמי של תכשיר קמגרה ג'ל בישראל, הפועלת באישור מלא ממשרד הבריאות ובהתאם לתקן המדיקלי הנדרש.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף