ויאגרה ללא מרשם – האם יש דבר כזה

בתחילת שנת 2018 קבע משרד הבריאות כי גברים מעל גיל 35, ללא גורמי סיכון יוכלו לרכוש ויאגרה ללא מרשם ותחליפיה.

בשורה מהפכנית ללא ספק, אבל מה זה בדיוק אומר? אילו תחליפים קיימים בשוק? האם זה בטוח לשימוש? הכל במאמר שלפניכם.

ויאגרה ללא מרשם באישור משרד הבריאות

החומר הפעיל בויאגרה נקרא סילדנאפיל והוא החומר שהופך את התרופה יעילה לטיפול באין אונות, אימפוטנציה ושפיכה מוקדמת.

חומר זה, בשימוש לא נכון, עלול לסכן גברים עם רקע רפואי מסוים ולכן, עד שנת 2018 התרופה הותרה למכירה רק עם מרשם רופא.

 

באישור משרד הבריאות

יחד עם זאת, עם השנים, השתכנעו מקבלי ההחלטות במשרד הבריאות שכדאי לפתוח את האפשרות לרכוש את התרופה ללא מרשם רופא וכיום אפשר למצוא את התרופה ותחליפיה ברשתות הפארם או באתרי אינטרנט מורשים.

 

פתרון לבעיית סחר בלתי חוקי – ויאגרה ללא מרשם

הסיבה העיקרית להיתר יוצא הדופן נעוצה בכך שכאשר מתן התרופה היה חייב במרשם רופא, בחרו משתמשים רבים לרכוש תחליפים מסוכנים ובלתי חוקיים, כדי להימנע ממבוכה המלווה עד היום חלק מהגברים הסובלים מאימפוטנציה ושפיכה מוקדמת וגם כדי להקל על התהליך ולאפשר לגברים רבים יותר נגישות מלאה לאפשרות לשפר את חיי המין בפרט ואת איכות החיים בכלל.

 

ויאגרה גנרית ללא מרשם – מה זה?

ככלל, תרופה גנרית היא תרופה המיוצרת עם החומר הפעיל בתרופה המקורית, אך על ידי יצרן אחר ולעיתים קרובות עם מאפיינים מעט שונים מהתרופה המקורית.

ויאגרה המקורית אמנם עשתה מהפכה עולמית חשובה וחיובית, אבל הגיעה עם חסרונות שהשפיעו על האפקטיביות של השימוש בתרופה.

 

ויאגרה מקורית ללא מרשם

הצורך לקבל מרשם רופא היה הבעיה הראשונה, אבל תופעות לוואי מסוכנות היו גם הן חלק מהשיקולים המרתיעים, לצד טווח השפעה קצר יחסית ומחירים גבוהים.

מאז ועד היום נולדו תחליפים גנריים איכותיים, בהם עושים שימוש באותו חומר פעיל, כמו בויאגרה המקורית, אך הם בעלי מאפיינים שונים מעט.

 

ויאגרה ללא מרשם – קמגרה

קמגרה היא תחליף גנרי של ויאגרה, מגיעה בצורת ג'ל בטעמי פירות, או שוקולד, סוכריות לעיסה בטעמים שונים, או טבליות לבליעה.

התרופה נגישה ונוחה לשימוש, מתאימה גם למי שלא מעוניינים לבלוע טבליות, אפשר לרכוש אותה באתר האינטרנט ולקבל משלוח עד הבית והמחירים נוחים.

 

סיאליס

תחליף גנרי נוסף של ויאגרה, נפוץ ומוכר בעיקר בשל ההשפעה ארוכת הטווח שלו, הנמשכת 36 שעות ומאפשרת בילוי פרוע לסוף שבוע, או לילה שלם.

בניגוד לויאגרה המקורית, סיאליס משפיעה מהר במיוחד, ניתן לרכוש אותה ברשתות הפארם ,בתי מרקחת ואתרי אינטרנט והיא נחשבת בטוחה לשימוש, בהתאם להנחיות היצרן, לפחות כמו הויאגרה המקורית.

 

פילדנה

סוג נוסף של ויאגרה גנרית, מכילה חומרים כמעט זהים, במינונים זהים לאלה המצויים בויאגרה המקורית, אך במחירים נמוכים ונוחים יותר. ניתן להשיג באתרי אינטרנט, בתי מרקחת ורשתות הפארם – ללא מרשם רופא.

 

שימו לב!

גם בעת רכישה של תחליפי ויאגרה באינטרנט יש לשים לב להנחיות והוראות היצרן, לבדוק אם יש מניעה אישית עבורכם לשימוש בתרופה, בגלל מצב רפואי מסוים, או נטילת תרופות סותרות וכן הלאה.

חשוב לבדוק שהאתר ממנו אתם מזמינים את התרופה הוא אמין ומורשה, שהמוצרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ונחשבים בטוחים לשימוש.

 

ויאגרה ללא מרשם – סיפור עם סוף טוב

יש מקרים שבהם הממסד מבין את הצרכים של האזרחים הפשוטים והולך לקראתם כדי להקל על התמודדות ביום יום. למרבה השמחה, זהו המקרה גם כאשר מדובר על ויאגרה ללא מרשם.

כיום אפשר לרכוש באופן בטוח מגוון תחליפים טבעיים או גנריים לויאגרה, ללא מרשם רופא וללא חשש, לשפר את איכות החיים בצורה פנומנלית, לשמח את בת הזוג (או בן הזוג) ולזכות מחדש בשליטה על חיי המין שלכם.

מה היה לנו בעמוד זה?
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף
דילוג לתוכן