קמגרה פארם יבואן רשמי

גורמים ופתרונות טבעיים לאין אונות

אין אונות, היא אחד מקשיי התפקוד המיני השכיחים במיוחד. כל גבר בשלב מסוים בחייו, יחווה אין אונות וקושי בהגעה לזקפה, אם בעקבות הגיל או בעקבות מצב רפואי ובריאותי מסוים, או מצב נפשי ולחץ. בכל מקרה, מאחר והבעיה כה נפוצה – יש לה גם הרבה פתרונות, ואף טבעיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. לפניכם הכל על גורמים ופתרונות טבעיים לאין אונות.

 

מה הגורמים השכיחים לאין אונות?

אין אונות היא מצב ותופעה שכיחה בהחלט, שכל גבר מתמודד אתה לפחות לתקופה מסוימת בחייו, ומשלל סיבות שונות – הן גופניות, והן מבחינות בריאותיות ומחלות. חשוב להכיר מה הסיבות שהביאו אתכם לאין אונות כדי לטפל בהם ולנסות להרגיע את הגורמים לתופעה הזו. לפניכם קצת על הגורמים השכיחים לאין אונות.

 

סיבות גופניות

  • בעיה בהתרחבות כלי הדם באזור הפין – אחת הסיבות שמביאה לאין אונות היא בעיה אזורית ונקודתית סביב כלי הדם בפין. הזקפה, נוצרת על ידי התרחבות כלי הדם באור הפין, שמביאה להזרמת דם ולהגעה לזקפה. ככל שיש בעיה מסוימת בהתרחבות כלי הדם, לא ניתן להגיע לזקפה מלאה.
  • בעיות הורמונליות – בעיות הורמונליות שונות וחוסר יציבות הורמונלי, ישפיעו גם על ההגעה  לזקפה ועל החוזק שלה.
  • בעיות במערכת העצבים – בעיות שונות במערכת העצבים כמו פגיעה בחוט השגרה וכדומה, עשויות להביא לאין אונות ולקשיים בהגעה לזקפה.
  • תופעות לוואי – תרופות רבות ואפילו תרופות מתונות וקבועות שרבים מאתנו לוקחים – משפיעות על היכולת להגיע לזקפה ולהביא לאין אונות כתופעת לוואי מהשימוש בהם. כך למשל תרופות שונות כמו נוגדי דיכאון, תרופות לטיפול בלחץ דם, ועוד רבות – מביאות לעיתים לתופעות לוואי כאלה.

 

סיבות נפשיות

מצבים נפשיים שונים בניהם לחץ, חרדות ומצב רוח שאינו יציב – מפריעים לרבים להגיע לזקפה ובעצם מדכאים את כל המערכת המינית והחשק המיני. גם אם אינכם מרגישים באמת עמוסים מבחינה מנטלית אך בהחל מנהלים שגרת חיים עמוסה ונמצאים תחת צרות וקשיים רבים, אתם עשויים לחוות קשיים בהגעה לזקפה ואין אונות כתוצאה מכך.

 

פתרונות טבעיים לאין אונות

כיום יש מגוון ענק ושוק עצום לרכישת תכשירי מין ומוצרים פתירת אין אונות, ועם זאת רבות מהם מלאים בכימיקלים מסכנים אשר חושפים אתכם לשלל בעיות לוואי אחרות ולסיכונים עתידיים. עם המוצרים הטבעיים כאן, אתם יכולים להיות בטוחים עם מוצר יעיל ואפקטיבי שהנו טבעי לחלוטין ובמאת האחוזים, ולא יסכן אתכם כמו מוצרים מעובדים המלאים בכימיקלים. לפניכם כמה מהתכשירים המרכזיים לטיפול באין אונות:

 

קמגרה

קמגרה הנו תכשיר מפורסם ואהוד לאין אונות ולהגברת זקפה, וכעת הוא מיוצר ומשווק באופן טבעי ובריאותי לנוחיותכם. הקמגרה היא תכשיר נוח במיוחד לשימוש מאחר ומגיע בג'ל הניתן לבליעה במגוון טעמי פירות מתוקים, ג'ל אשר פועל תוך כמה דקות בלבד וכך מאפשר יחסי מין מלאים וספונטניים ללא חשש שהזמן יפוג וייגמר.

 

ויאגרה

ויאגרה הוא תכשיר מין מפורסם ומוכר אשר גם כן מיוצר כיום גם באופן טבעי בלבד. הוויאגרה נלקחת ככדורים אשר בולעים ולאחר מכן ניתן ליהנות מהשפעתם תוך כמה דקות בלבד. התכשיר ויאגרה פועל על ידי חומרים פעילים שמרחיבים את כלי הדם באזור איבר המין וכך מייצרים זקפה ומחזקים זקפה חלשה.

גורמים ופתרונות טבעיים לאין אונות
גורמים ופתרונות טבעיים לאין אונות

 

סיאליס

סיאליס היא תכשיר מין נוסף שמוכר בצורתו הכימיקליות ומיוצר כיום באופן טבעי. הסיאליס היא תרופה מוכרת לטיפול באין אונות, ובדומה לוויאגרה, גם כן מרחיבה את כלי הדם באזור איבר המין ליצירת זקפה מלאה. אמנם תכשירי מין רבים מטפלים באין אונות אך כל אחד עושה זאת עם חומרים פעילים אחרים וחשוב לבחון את האפשרויות שלפניכם.

קמגרה ג'ל הינה תרופה ייחודית לשיפור חיי המין הניתנת בטבליות, ג'ל או סוכריות בטעמים מיוחדים. הקמגרה מטפלת ב-2 בעיות עיקריות: 

הקמגרה משתמשת בחומר הפעיל הנמצא בויאגרה, 
סילדנאפיל, ובכך היא תורמת לבעיית אין האונות. 
בקמגרה תוכלו למצוא גם חומר פעיל נוסף המשמש למניעת השפיכה המוקדמת. 

את הקמגרה נוכל לקחת ב- 3 דרכים שונות: לכסנויות מציצה, ג'ל, או טבליות לבליעה. הקמגרה מגיעה במגוון טעמי פירות ייחודיים שהופכים את נטילת התרופה לפשוטה וחלקה יותר. 

בוודאי!

 הקמגרה היא התרופה החדשנית והיחידה ללא מרשם שעובדת על אותו החומר הפעיל כמו החומר הפעיל בויאגרה והלויטרה. הקמגרה מתחילה לפעול כ-15 דקות לאחר הבליעה ונמשכת ללא פחות מ-12 שעות!

בניגוד לוויאגרה, הקמגרה ג'ל מאפשרת רכישה זולה וזמינה ואינה מצריכה מרשם רופא.

 רבים מהגברים שאנו פוגשים מובכים ממצבם הבריאותי ורוצים להימנע מהזמנת תור לרופא ובקשת המרשם. את הקמגרה נוכל ליטול ללא מרשם רופא ולכן רבים בוחרים בג'ל הקמגרה.

בעוד הקמגרה פועלת על אותו חומר פעיל עליו פועלת הויאגרה, הדמיון בניהן מסתיים באותו החומר הפעיל.

 הקמגרה היא נגישה יותר מהויאגרה בשל העובדה שלא מצריכה מרשם רופא, מטפלת הן בבעיית אין האונות והן בבעיית השפיכה המוקדמת ונספגת בגוף במהירות רבה בהרבה מהויאגרה. 

בגלל שהקמגרה נלקחת בג'ל, היא נספגת בגוף ומתפוגגת ממנו במהירות רבה!

בעוד לויאגרה ייקח כמה שבועות לצאת ממחזור הדם, הקמגרה תצא מגופינו כשתסתיים ההשפעה לאחר 12 שעות בלבד. 

כמו שאר מוצרי הגברת האונות והחשק המיני, גם שמן בוסטר קנאביס מחזק את ההנאה המינית ומעצים את החוויה הזוגית לאורך האקט המיני. 

אנו ממליצים  להשתמש בשמן הקנאביס במהלך יחסי המין ולעסות את איבר המין בעזרת כמה טיפות של השמן בוסטר קנאביס.

בשל השפעתו המהירה של המוצר, תוכלו להשתמש בשמן לאורך כל האקט המיני וגם לפניו. 

את השמן יש למרוח במהלך אקט החדירה משום שהשמן משמש כחומר סיכה או בזמן המשחק מקדים כדי להגביר את החשק ולהתחיל לחמם את העניינים.

בעוד מרבית הגברים שחווים את הבעיה נמצאים תחת המחשבה השגויה שזוהי בעיה נדירה, בעיית השפיכה המוקדמת היא שכיחה בהחלט. 

כדי להתמודד עם הבעיה כראוי מומלץ לשלב שימוש בקמגרה ג'ל וספריי השהייה כדי לדחות כמה שאפשר את הקץ. 

שפיכה מוגברת יכולה לקרות בסיטואציות מיניות בהם הגבר נהנה מאוד ומגיע לשפיכה בזמן מאוד קצר בלי לשלוט בכך באופן מודע. 

גברים רבים סובלים מבעיה אך חשוב שתדעו שהיא פתירה. אם אתם סובלים מבעיה זו אנו מזמינים אתכם לקרוא יותר על ספריי השהייה של קמגרה פארם.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף