קמגרה פארם יבואן רשמי

איך לזהות קמגרה מקורית?

קמגרה היא מוצר שיאפשר לכם להחזיק הרבה יותר זמן בסקס מבלי לגמור וכן יאפשר לכם להנות מסקס מטורף בלי לדאוג שהזקפה שלכם תרד בבת אחת. כמו כן, הקמגרה תאפשר לכם להחזיר אליכם את הביטחון העצמי ולקבל את הסקס המעולה שלכם בחזרה, באופן שנטול בעיות במיניות. עם זאת, כדאי שתמנעו מרכישת קמגרה מזויפת, תיזהרו מחיקויים ותדעו בדיוק מהי הקמגרה המקורית שאתם רוצים להשיג שתהיה יעילה וכן תשמור על בריאותכם.

קמגרה מקורית מול מזויפת

קמגרה היא למעשה תרופה. היא אמנם תרופה ללא מרשם, העשויה ממאה אחוז חומרים טבעיים שנבחרו בפינצטה בשביל לייצר לכם את המוצר האיכותי והיעיל ביותר שיגרום לכמה שפחות תופעות לוואי – אך היא עדיין תרופה שאתם מכניסים לגופכם. לכן, חשוב מאוד להקפיד לרכוש קמגרה מקורית, כדי שתדעו בוודאות מה אתם מכניסים לגוף וכדי שתקבלו את האיכות הטובה ביותר של מוצר שעובד בצורה יעילה, לצד שמירה על איכות הרכיבים וההרכב המצוי בקמגרה כדי שלא לסכן את הבריאות שלכם ולגרום ליותר נזק מאשר תועלת. לכן, כדאי לדעת כיצד לזהות בשלוש בדיקות פשוטות מהי קמגרה מקורית. איך תדעו אם הקמגרה שלכם מזויפת?

לבדיקת הצהרת מקוריות לחצו כאן >>>

הציבור מתבקש
 להזהר!

יש מכת זיופים של קמגרה שחדרה לישראל

אל תרכשו מאתרים מפוקפקים שמתחזים לקמגרה פארם

אל תלחצו על הודעות SMS ממספר שאינכם מזהים
❗ היזהרו מחיקויים זולים –  הזול עולה ביוקר❗
מוצרי קמגרה מקוריים רוכשים רק בקמגרה פארם®️ – היבואן הרשמי

היבואן הרשמי – היזהרו מחיקויים וזיופים!
הזמינו עכשיו!
נגן וידאו אודות קמגרה פארם היבואן הרשמי

1. בדיקת סימון היבואן הרשמי

באתר של היבואן הרשמי יש סימון המתנוסס בראש הדף, הנושא את דגל ישראל ותחתיו רשומות המילים "יבואן רשמי". כך למשל, באתר של קמגרה פארם ישנו החותם המדובר ולכן אתם יכולים לדעת כי קמגרה פארם היא בוודאות יבואן רשמי המשווק בישראל את המוצרים המקוריים באישור משרד הבריאות ובצורה הנאותה ביותר.

2. ברקודים

ראשית בדוק כי המוצר ארוז כמו שצריך, מסומן בשם המוצר בלוגו המקורי של החברה. כמו כן, בדוק כי המוצר הגיע סגור ואטום בצורה טובה כדי לוודא שהוא הגיע אליך בשלמותו. בנוסף, בצד התרופה שרכשת, וודא כי ישנו ברקוד גדול המעיד על כך שהמוצר נרכש באריזתו המקורית ויוצר בידי היצרן המקורי בלבד. למעלה, בחלק העליון ביותר של אריזת הקרטון יש לבדוק שמופיעים מספרי הרישיון (קטנים) וכן ברקוד QR מרובע שמעיד על כך שהמוצר הוא מקורי, שכן זוהי חותמת מקוריות. בחלק הקדמי של האריזה אמור להיות (במוצרים המקוריים בלבד) סימון כסוף מרובע המעיד על כך שהמוצר יוצר בידי היצרן הרשמי והוחתם בחותמת הרישיון והמקוריות.

קמגרה מקורית - צד קופסה

3. החומרים

הקמגרה אמורה להיות עטופה באריזה העשויה קרטון, לבנה וצבעונית. כמו כן, גב התרופה עשוי מחומר פלסטיק קשוח המאפשר שמירה על טריות התרופה ושומר עליה מפני פגמים. כמו כן, וודאו כי המוצר מגיע אליכם במשלוח עם שליח וכן נמכר ללא מרשם רופא, באתר בעברית המספק גם מענה משירות הלקוחות.

כתבה שפרסמו באתר של משרד הבריאות על כמות גדולה של קמגרה מזויפת שנתפסה בסיוע של קמגרה פארם

למעבר לכתבה באתר של משרד הבריאות, לחצו כאן >>>

כתבה ממשרד הבריאות על קמגרה מזויפת

המלצות נוספות בנוגע למקוריות

כשזה מגיע לתרופות, כדאי לבדוק בכל האמצעים שאתם רוכשים את הדבר הנכון. לכן, במידה ויש לכם שאלות – גם כאלה הנוגעות לעניינים של מקוריות וגם כאלה הנוגעות להזמנה וכדומה, כדאי לפנות לשירות הלקוחות ולהתייעץ איתם. לאתר מקורי המספק את הקמגרה המקורית ולא זיוף, אמור להיות שירות לקוחות זמין ואמין שיספק לכם גם מסמכי רישיון לשיווק בישראל וגם אישור של משרד הבריאות, במידה ורק תשאלו.

3 סימנים שקנית קמגרה מזויפת
3 סימנים שקנית קמגרה מזויפת

סיכום

בעיות במיניות הן נחלתם של גברים רבים, שסובלים משפיכה מוקדמת או בעיות בזקפה. עם זאת, מוצרי קמגרה עזרו לרבים מאוד מהם לפתור את הבעיות שלהם בתפקוד המיני ולחזור לחיים נורמטיביים ואפילו טובים יותר מאשר מה שהם דמיינו. הקמרה מאפשרת לכם להנות מסקס מטורף לאורך זמן. רק לפני הכל – ודאו שרכשתם את המוצר המקורי כדי להימנע מחיקויים זולים.

לשיתוף המאמר לחצו
מעוניינים להזמין קמגרה עכשיו?
קמגרה למכירה באשקלון
מידע נוסף